Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye milyen jó lenne augusztus...

Ugye milyen jó lenne augusztus 20.-án az ünnepi műsor, és tüzijáték helyett, egy országos, nagyszabású Pride-ot tartani?

Figyelt kérdés
Minden városban lenne meleg felvonulás, olvasnának a Meseország mindenkié című könyvből a téren hangosan, lennének szónoklatok, mindenki szivárványszínű zászlóval vonulna, a nagy kivetítőn ott lenne Soros György és fia Alexander képe. És ezt minden magyar nagy városban megcsinálnák.

2022. aug. 11. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjuk már a pridot, lezajlott úgy tudom, nem kell állandóan emlegetni.
2022. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem lenne jó. De legalább most mehetünk ki inni az olcsó sört és kevertet a tüzijátékra. Nekem mint Fideszes zavazónak ez kell. Sör és tüzijáték, ennyire egyszerű vagyok.
2022. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%

Nem szükséges szélsőségesen gondolkodni, csak a Sith-ek gondolkodnak szélsőségekben, ugyebár.


Se szélsőbal, se szélsőjobb, lehet olcsó szórakozást találni politikailag semleges formában is. Pl. fel lehetne gyújtani Budapestet. Egy doboz gyufa annyira nem kerül sokba, és elég messziről elég csodás látvány lenne.

2022. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Az szupi lenne. Főleg ha meg lehetne öklözni a szent jobb-bal a parlamenti kepviselőket!
2022. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Támogatom.
2022. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
csak legyenek szopósátrak is
2022. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
De ráérsz b+!
2022. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Tavaly volt aug 20-án pride, de az fideszes pride volt. Akik emlékeznek a híres tavalyi aug 20-i Andrássi úti felvonulási pride fidesz módra. :-)
2022. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező, a Pride nem KÖZPÉNZBŐL valósul meg, hanem önkéntes adományokból, a Pride vezetése döntött arról, hogy jó pár éve, hogy semmelyik kormánytól nem fogadnak el pénzt, erre amiatt került sor, hogy ne vádolják meg őket pont azzal, hogy valamely politikai párt befolyásolná őket... ha láttál pride felvonulást, akkor láthattad, hogy ott is vannak önkéntes adománygyűjtök, előtte is gyűjtenek, én is pályáztam ilyenre pályázaton és nyertem 120.000 Forintot és Debrecenben egész nyáron át tartó programokat szerveztem belőle....
2022. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyik se kötelező, kisfiam! Annyi a különbség - mint már 8rták - hogy az egyik adományokból szerveződik. A másikra meg az adófizetők pénzét szórják, azét is, aki kuvára nem kíváncsi rá! Ezt is úgy kellene, aki látni akarja, fizesse! Úgyhogy irány a kasszához te nyomorult fidesz-csicska!
2022. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!