Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány valójában sokkal...

Gyurcsány valójában sokkal jobb volt orbánnál?

Figyelt kérdés
Az euro 260ft volt, átszámítva semmivel nem voltak rosszabbak a fizetések mint most, most ugyanúgy vannak megszorítások mint az akkori gazdasági válságnál, csak a jelenlegi kormány még kegyetlenebbül csinálja. Valójában Gyurcsány Ferenc sokkal jobb miniszterelnök volt mint Orbán Viktor?

2022. aug. 11. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%
Nemtudni mit tenne ilyen komply helyzetben
2022. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
A DEMOKRATIKUS Országok állampolgárai NEM Értik HONNAN VAN A MAGYAROKNAK ENNYI TÜRELME A POTROHOSHOZ.
2022. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
A covidig én is azzal a kórussal tartottam, aki azt harsogta, hogy "legalább kormányozni tudnak", ellentétben Gyurcsánnyal. Gazdaságilag kedvező környezetben tényleg tudtak valamennyire. Azóta egy katasztrófa a kormányzás a kapkodással, egy éjszaka alatt meghozott rendeletekkel, teljes kiszámíthatatlansággal.
2022. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2022. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 árokpart ***** válasza:
66%
Sajnos igen jobb volt.
2022. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Én se gondoltam volna hogy egyszer még visszasírom a Gyurcsány időszakot, még kerek egy évvel ezelőtt sem. De a világ változik, és az ember mindig tanul. Én azt tanultam meg, hogy mindig van lejjebb, mindig lehet rosszabb, mint akár az addigi elképzelhető legrosszabb.
2022. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%
Igen, Orbánnak sikerült még Gyurcsányt is alulmúlnia.
2022. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%
Annyiból jobb volt, hogy szabad ország és demokrácia volt, a 2006-os rendőrterrort a Fidesz szervezte, könnyű volt Gyurcsányékra kenni mert ők voltak hatalmon!Nagyon átlátszó volt minden, a jelvény nélküli rendőrök...és akkor adóságért nem csuktak be ,most egy ki nem fizetett közteres bírságért 1 hónap jár! Mindenért folyton büntetnek, utálom ezt a rendőri diktatúrát! Remélem egyszer véget ér ez a rémálom ami 12 éve tart. Ezért nem is bírok egyhuzamban otthon élni, mindíg hazamegyek 1-2 évre, s mikor nem bírom, vissza Spanyolországba.De jobb szeretnék otthon élni, úgy ahogy 2006-előtt....
2022. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!