Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért gondolják...

Az ellenzékiek miért gondolják hogy karigeri egy jó főpolgi?

Figyelt kérdés

Én 7. kerületi lakos vagyok,és ég a pofám magyarként ,hogy ekkora fertő van a belvárosban.Tiszta mocsok,és minden sarkon egy hajléktalan,régen azért nem volt ennyire tragikus a helyzet.


De ha kimegyek külsős ellenzéki kerületbe ,ott meg a gyomerdő fogad. És eggyes frekventáltabb helyeken mint pl az örs,meg tele van kétes küllemű C típusú naplopókkal.



2022. aug. 12. 08:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

#8

Bár a Gyurcsány családtól hánynom kell, de Dovrev kétségkívül képzettebb, mint Karácsony.

2022. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%
Mert ellenzéki=jó, Fideszes=rossz. A Fideszeseknek meg fordítva. A politikusokat nem a tetteik alapján ítélik meg, hanem hogy melyik pártba, koalícióba tartoznak. Sajátot szeretjük, másikat utáljuk. Az emberek legnagyobb része így gondolkodik
2022. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
38%

Az ál-Klicskó ügyet mással is meg tudták volna csinálni.

#9 Egyet értek.

Kell a 41 tanácsadó, hogy szavat arányosan kapják a közpénzt a mögötte álló pártok.

2022. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom ez is csak egy troll kérdés, de azért leírom. Én Budapesten tanultam, és azóta is évente visszamegyek 1-1 hétre. Amit látok, hogy a város épül-szépül, de egyre nagyobb a nyomor, egyre több a lepukkant ember. Ez így volt már Demszky és Tarlós idejében és Karácsonynál is folytatódott. Amúgy szerintem Magyarországra általánosságban jellemző ez, csak Budapesten jobban megfigyelhető. Az elmúlt 10-20 év elhibázott gazdasági és szociális intézkedései miatt egyre többen csúsznak le, és egyre nő a szakadék az alsó és középosztály között. Vannak szép játszóterek, felújított templomok, városházák, új utak, de nincs létbiztonság, nincsenek egyenlő esélyek. (Az évek nagy részét külföldön töltöm, ott pont az ellenkezőjét látom)
2022. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
#10 Niedermüller alapból egy rettenet. Azt a csávót vagy likvidálni kéne, vagy elvenni a magyar állampolgárságát, vagy kikergetni az országból. Ha van a senkiházinak mintapéldánya, az Niedermüller. A zsidóság egyik legnagyobb szégyene, semmirekellő, ripacs sz'rházi. El kéne űzni Gyurcsányékkal együtt az országból. Mondom ezt úgy, hogy a Fideszt sem igazán méltányolom, de Niedermüller és a DK maga a rettenet.
2022. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%
Ellenzéki vagyok és nem gondolom.
2022. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%
#15 "Niedermüller alapból egy rettenet." A népi bölcsesség szerint, "aki amilyen virágot szakít, olyat szagol". Megválasztottá(to)k.
2022. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Attól aki ezt a kormányt a kiváló válságkezeléssel megválasztotta, kicsit álságos ez a kijelentés :D
2022. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
62%
nem jó, de legalább nem fidesz báb van ott, aki még több állami pénzek tisztára mosására használná budapestett...
2022. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem jó, de jobb mint tarlós pipi, aki gyak semmit sem csinált, csak összehozta a rekorder, évtizedig tartó metrófelújítást, meg pár kisebb térkövezést, ami úgy kellett mint púposnak az ebola.
2022. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!