Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk most már teljesen...

A Mi Hazánk most már teljesen nyíltan Európai Unió és NATO ellenes. Mi lesz a következő? A cigányok kiirtását fogják szorgalmazni holokauszt mintájára? Vagy Kárpátaljáért akarnak katonai támadást inditani és az oroszokat támogatni?

Figyelt kérdés
Eddig még árvus szemekkel néztem a Mi hazánkat, mert nagyon jó javaslataik voltak, sőt vannak most is, csak egyre kisebb arányban vannak jelen és helyette teljesen elvetemült, a valóságtól elrugaszkodott javaslataik vannak. Értem én, hogy erre is van kereslet és sajnos elég nagy arányban is, de nem lehetne ezt egy vállalható szinten csinálni?

2022. aug. 13. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem lenne rossz ötlet
2022. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Lassan talán a Fidesznek illene szólni a szatellitpártjának, hogy most már be lehet fejezni. A Mi Hazánk ezzel a nagy oroszbarátsággal nem kis kockázatot vállal.
2022. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%

A MiHaM a Jobbik mutánsa.

Toroczkai amellett kampányol, hogy a kormány ne vigye vissza az átszökött migránsokat, mert kell a munkaerő. Merkel politikája.


Jobbik vezetői: Vona/Toroczkai-Dúró -Novák

MiHaM vezetői: Toroczkai-Dúró-Novák.

Ennyi.

2022. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Igen, mondtak valamit a NATO ellen? Szerintem a ruszkik pénzelik őket.
2022. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Le vagy maradva, a Mi Hazánk megalakulása óta euroszkeptikus.
2022. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%

nincs abban semmi náci dolog, hogyha valaki ezzel a neoszovjetunióval kritikus

az lenne a komcsi dolog, hogyha azt támogatná valaki, hogy annyi jogunk se legyen, mint annak idején a KGST-ben

2022. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Majd megkapják az utasítást a Karmelitából.
2022. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
Vagy közvetlen a Kreml-ből.
2022. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Az MHM nem a Jobbik mutánsa, hanem az eredeti Jobbik, ami 2010-ben a parlamentbe jutott.


Habár, több tekintetben kevésbé radikálisak.

2022. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Bírom az ilyen forrás nélküli libbant kinyilatkoztatásokat,többek között ezért is vagytok a béka segge alatt 5 méterrel a sokadik 2/3 után.🤷
2022. aug. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!