Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk most már teljesen...

A Mi Hazánk most már teljesen nyíltan Európai Unió és NATO ellenes. Mi lesz a következő? A cigányok kiirtását fogják szorgalmazni holokauszt mintájára? Vagy Kárpátaljáért akarnak katonai támadást inditani és az oroszokat támogatni?

Figyelt kérdés
Eddig még árvus szemekkel néztem a Mi hazánkat, mert nagyon jó javaslataik voltak, sőt vannak most is, csak egyre kisebb arányban vannak jelen és helyette teljesen elvetemült, a valóságtól elrugaszkodott javaslataik vannak. Értem én, hogy erre is van kereslet és sajnos elég nagy arányban is, de nem lehetne ezt egy vállalható szinten csinálni?

2022. aug. 13. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%
Én is kezdek unió ellenes lenni a szankciós politika óta, meg mikor pl. meglépik az olyanokat, hogy 2029-től karbonvámot szavaztak meg a magánautók és épületek tulajdonosaira azok a férgek.
2022. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

magánautózol te kulák? tiszta észak-korea

ott is tilos az ilyesmi, mint a magánautó

2022. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
Semmi értelme az EU-ban maradni, ha a belpolitikánk (önállóságunk) feladásától teszik függővé az uniós pénzek kiutalását.
2022. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Jól mondod van rá kereslet, veled ellentétben egyre több ember jön rá, hogy az EU milyen korrupt és milyen érdekeket szolgál az emberek helyett. Annyi, hogy nem vagyunk olyan állapotban, hogy kilépjünk, messze nem. De ez is csak azt bizonyítja mennyire el kellett volna kezdenie a Fidesznek kevésbé függő országot csinálni a 12 év alatt de ők éppen az ellenkezőjét tették. Soha ilyen kiszolgáltatott szar kis összeszerelőüzem rabszolgatelepe nem voltunk Európának mint amikké a Fidesz tett minket az EU asszisztenciájával. Most meg hordja ide a rohadt akkugyárakat, hogy még a vizünket is tönkretegye. Az EU meg örül, kiszolgáljuk a gazdáikat. A Mi hazánk az egyetlen párt aki ezt kezdi kapizsgálni és egyre több ember is szerencsére. Ti meg maradtok hülyék, a ti bajotok.
2022. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

3!

Nem. Toroczkai amellet kampányol, hogy a határsértők az általuk esetlen okozott kárt munkatáborokban dolgozzák le, ezután pedig deportálásra kerüljenek az országból.

2022. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A cigányok kiirtását fogják szorgalmazni holokauszt mintájára?

-- lesz népszavazás? Ott leszek.

2022. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

holokauszt mintáját sohasem vezetnék be.

Azonban valóban Ki kell már űzni a cigányokat az országunkból!!!


Elég ostobák a cigányok.

1. azért mert a csöpp agyukkal nem bírják felfogni h milyen jó dolguk van itt és csakazért is mocskosak minden téren.

2. igazán kivándorolhatnának innen, mert tán jobban támogatná maradásra a kis Orbánjuk.


A magyarok is ostobák h még mindig csak nyavajognak ahelyett h tennének is valamit. pl. Orbáb megrohamozása, új magyar embert a helyére választani. Cigányok segélyét, tanulási és munkába állásuk megvonását és tiltását. Kiűzésüket az országból.

2022. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezt sosem értettem, hogy pl 3x bűnözőket a családdal együtt miért nem lehet kitiltani az országból? Ha belépnek akkor pedig tűzparancs ellenük. Ezt igazán elfogadhatja mindenki.
2022. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Irigylem az ilyen embereket mint te kérdező. Szeretnék én is ennyire naív lenni
2022. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!