Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek mennyire tartják...

A Fideszesek mennyire tartják fontosnak a klímaváltozás problémáját, és annak megoldását?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
#9 Mi az, nem tudsz válaszolni egy egyszerű kérdésre?
2022. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 El kell olvasni a kérdést és akkor tudni fogod milyen problémáról kérdeztem.
2022. aug. 14. 17:55
 13/17 anonim ***** válasza:
21%

#12 Nem, a kérdésben nincs semmi ilyen. Megkérdeztél egy baromságot és abból látszik, hogy szerinted a "fideszesek" csak egyféleképpen gondolkodhatnak, ráadásul a klímaváltozás fontosságáról kérdeztél.

Nincs olyan, hogy "a fideszesek".

Szóval mi az amit tudni szeretnél valójában? Mert egyenlőre úgy tűnik csak teret akartál adni arra hogy a ballibek megint mocskolhassák a fideszeseket.

2022. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Miért, a nem fideszesek mennyire tartják? Ez nyilván egy olyan téma, ami nem Magyarországon dől el. Minden esetre mi megtettük, amit lehet, például tavaly az egész EU-n belül Magyarországon volt a legmagasabb a napenergiatermelés aránya.


[link]

2022. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#13 Leegyszerűsítem, hogy te is megértsd: Ha fideszes vagy, akkor neked szól a kérdés. És elmondhatod a véleményedet. Nem várom el, hogy mindenben egyet értsetek egymással, csak sajna már annyira megmérgezte az agyadat a politikai árokásás, hogy egy ilyen egyszerű és pártatlan kérdés kapcsán is csak azt keresed, hogy milyen áldozati pózba vágd magad és hogy milyen képzeletbeli ellenséget képzelj a kérdés mögé, miközben eljátszod a hülyét. Engem ezek az emberek már nem érdekelnek, olyanokkal foglalkozom, akik felnőtt módjára tudnak viselkedni.

Ez: "Mert egyenlőre úgy tűnik csak teret akartál adni arra hogy a ballibek megint mocskolhassák a fideszeseket." - Nem felnőttes viselkedés.

2022. aug. 14. 18:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az átlag FIDESZ szavazó ugyanannyira (kevéssé) tartja fontosnak a klíma kérdést mint az átlag összes többi párt/ párt független szavazó.
2022. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Öhümmmm, ööö, aaaaa, uuuuuu, no, kérdezze már meg valaki Viktort mit mondjunk!!
2022. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!