Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bárhogy is alakul az ország...

Bárhogy is alakul az ország sorsa, egy biztos: Gyurcsány alatt rosszabb lenne?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 21:55
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány alatt rosszabb lenne!
Nem lenne rosszabb Gyurcsány alatt sem.
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
2022. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
#1 Lipsi amcsi kutatásokkal nem foglalkozunk itt Magyarországon!
2022. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
A mostani moslékosvályúknál még Fletóval is jobban járnánk.
2022. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi EU-s pénz mellett még egy Óvodás is gazdasági sikereket tudott volna elérni. A Fidesz nem tett semmit, csak ellopta ezeket a pénzeket és visszafogta a még nagyobb fejlődést.

Ahogy Dr. Orbán Viktor Mihály mondta: "Jó szelek mellett még a részeg kapitány is elvezeti a hajót"

2022. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Szegény fidernyákok, Gyurcsány alatt egyszer már biztos megfagytak és éhen haltak. Idén télen 2.0
2022. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

#5

Az ellenzéki szavazók hogy csinálják majd ? Ők nem fognak megfagyni és éhen halni csak a fideszesek ?

2022. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Senki nem fog megfagyni, sem éhezni. Gyurcsány Ferenc még azelőtt kormányra kerül, hogy ez bekövetkezhetne.

Készülünk!

2022. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Feri bármire is készül abból csak a fidesz profitál.

Inkább igyon meg egy sört. Mindenkinek így lenne a legjobb.

2022. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem, szerintem olyan, mintha egy klubban játszanának, csak időnként megegyeznek abban, hogy ki legyen a csatár...
2022. aug. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

orbán viktornál az eddig politikai pályára lépettek közül egészen biztosan nincsen rosszabb vezető, de sajnos én ezt gyurcsány ferenc idején is így gondoltam.


Akkor még azt hittem, rosszabb nem is lehet. Most a két szememmel látom: létezik sokkal-sokkal-sokkal rosszabb!


Most már babonából sem mondanám, hogy gyurcsány, vagy akár más, nem lehet rosszabb orbán viktornál.


Az 1998-2002 alatt kormányzó orbán viktor alapján hittem azt is, hogy ő azért gyurcsánynál mégis sokkal jobb... 2010 után megmutatta, hogy "fejlődött" időközben, és már képes rosszabb, hazugabb, korruptabb és hazaárulóbb lenni gyurcsánynál is (nagyságrendekkel!).


Soha többet nem követem el azt a hibát, hogy azt mondjam: gyurcsány ennél azért mégis jobb volt (pedig az volt!), jöjjön vissza inkább ő!


Mi van, ha közben gyurcsány is "fejlődött", és mára már képes, bármilyen elképzelhetetlen is ez, alulmúlni orbán viktort is????


Mi lenne, ha nem a lejárt lemezek közül válogatnánk? Én, aki a politikában egyszer megbukott, soha többet nem engedném hatalomra. Jöjjenek végre mások, újak, még ha hibáznak is, ne ugyanaz az untig ismert hiba legyen, kikozmetikázva, megPR-olva!


Ezt a két szennyládát, ezt a két örök-sláger kisz-titkárt nem lehetne végre együtt a szemétre dobni valahogy?

2022. aug. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!