Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik felveszik a CSOK-ot,...

Akik felveszik a CSOK-ot, babavárót stb. Nem szégyellik magukat, a t{bbi dolgozó ember pénzéből gyarapodnak ingyen?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 06:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem szégyellik magukat. Ha bukik a rezsim, akkor ráb@sznék nekik valami jó kis büntetőadót, plusz mindenféle adókedvezményt el kellene törölni, amit a gyerek után kap.
2022. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező te is felvezheted ezeket ha vaàllalsz gyermeket és akkor nem kell irigykedned. Amúgy nagyon bízom benne hogy csak trollkodás.
2022. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem vehetem fel, ugyanis annyi önerő kellene, egy CSOK-os házhoz ami eleve csak a tehetős rétegnek van.
2022. aug. 19. 14:09
 14/19 anonim ***** válasza:
12%
Ohh sajnálom. Próbáltam tanácsot adni de jól lepontoztak 😑
2022. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Akkor nem mindegy?

Ezek új házak, neked alapból nem volt sosem pénzed ezekre

2022. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11%
#11: És ki fizetné a nyugdíjadat?
2022. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
16-os hát pont ezaz, hogy azok a kölkök már nem fogják a nyugdíjamat fizetni, mert egy kiköltöznek külföldre, kettő, olyan rossz az újraelosztó rendszer, hogy nekem csak alamizsna marad, de dolgozó koromban ki kell fizetnem a lakhatásukat, taníttatásukat stb. 🤮🤮🤮
2022. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%

Nem szégyellem, magam, miért tenném?


18 éves korom óta dolgozok iskola mellett, és 29 évesen szültem, szerintem nem a s*ggem meresztettem gyerekvállalás előtt. De csak azért, mert nem értek egyet az ilyen jellegű támogatásokkal, még nem lesznek nekem olcsóbbak az ingatlanok, szóval muszáj volt mindent kihasználnom, amit tudtam (ja, nem ezért vállaltunk gyereket nyilván).


Most ilyen alapon nem szégyellik magukat, akiknek a szülők fizetik a lakást? És akik örökölnek, aztán kiadják albérletbe és azokat nyomorítják anyagilag, akik szegényebb családba születtek? Akik olyan cégnél dolgoznak, amik lenyúlt állami megrendelésekből él, azok nem szégyellik magukat? :D


Tudod, mindenki úgy él, ahogy tud.

2022. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
23%
Szégyelljem magam,mert nem albérletben akarom nevelni az 1 szem gyermekem,és a babavaro mar igy is megeri ezerszer jobban,mint barmilyen hitel? Nem,nem fogom. Es nem, nem emiatt szuletett a fiam. A pozitiv teszt elott a neven kivul semmit nem tudtam errol a hitelrol.
2022. aug. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!