Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik felveszik a CSOK-ot,...

Akik felveszik a CSOK-ot, babavárót stb. Nem szégyellik magukat, a t{bbi dolgozó ember pénzéből gyarapodnak ingyen?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 06:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Egy embert ismerek, aki igénybe vette ezeket. Ő konkrétan azt mondta, hogy szerinte hülye az, aki nem él ezzel a lehetőséggel.

Én nem érzem magam hülyének, amiért nem akarok kényszerből, gombokért 3 gyereket bevállalni. Ez akkor sem így működne nálam, ha normális összegről lenne szó.

Az biztos, hogy ő nem szégyelli magát. :D

2022. aug. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Rossz a kérdés. Azt kéne kérdezni, hogy akik jogosultak ilyesmire, azaz gyereket csinálnak ilyen fos világba, hogy szenvedjen, azt miért nem ítélik el kínzás meg kiskorú veszélyeztetése miatt. Maga a hitel annyira jelentéktelen. Belegondoltál már, hogy egy ma született gyereknek micsoda kínokat kell majd kiállnia az elkövetkező években?
2022. aug. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem, mert: nekik ez jár, mivel Viktorta kiemelten kezeli a kölykedzőket, mert ezek legalább gondoskodnak a nép fenntartásáról.

Persze azt mondják rendszerint ezek, hogy "Nem, áh nem a manika miatt van a gyerek": persze.

Ha pedig nem jönnek össze a dolgok, akkor a nép és a szingli horda majd fizethet, de akkor is ez lesz, ha az a szépséges gyermek valami kárt okoz majd a társadalomban a rossz szülői neveltetés miatt:?).

2022. aug. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Adkeizaal ***** válasza:
37%

Tisztelt 2!


LOL


Üdv


Viszont a kérdésre válaszolva, ennyi erővel minden állami alkalmazott meglop, vagy minden olyan cég és dolgozó akinek van állami megrendelése vagy aki azoknak az alvállalkozója stb.


De csak a családtámogatásoknál maradva, egy gyerek költséges az állam meg ezen terheket igyekszik csökkenteni (nem túl jó módszerekkel) a demográfiai adatok javítására ami viszont mindannyiunk közös célja lenne, egy fenntartható társadalomért.

2022. aug. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

#4: Ez is ostobaság, hiszen a csapból is az folyik, hogy nagyon korlátozottak az erőforrások, és csökkenteni kell a fogyasztást. Most akkor direkt növeled a népességet, hogy 1-1 főnek minél kevesebb jusson mindenből, és mindenki szenvedjen?


Nem most van itt az ideje a népesség növelésének. Előbb meg kéne oldani a problémákat, utána csinálni gyereket. Addig meg minél kevesebb felé kell osztani a szűkös erőforrásokat, annál jobb.

2022. aug. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 nemaRendőrség ***** válasza:
24%

Babavárót felvettük, csokot max ha építkezünk.


Nem szégyellem magam, alapból 3 gyereket szerettem volna, és jól jött a pénz.


Azért sem szégyellem magam ha az utcán találok egy 20 forintost. Valaki megdolgozott érte, valakinek jobban kéne, de buta lennék nem kihasználni a helyzetet.



Amúgy pár év alatt visszaadózom az összeg kétszeresét (ja nem, mert gyerekek után jár adókedvezmény).


Én is fizettem a szingliadót, és szerintem jogos rendszer

2022. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Hú bazz. Még mindig a CSOK-on rágódni...
2022. aug. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Az ország belepusztúlt ezekbe az erkölcstelen osztogatásokba. Ezért ha bukik a rezsim, akkor ezeket a pénzeket kamatostúl vissza kell szerezni.
2022. aug. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Én számolgattam egy ideig, de végül nem vettünk fel semmit, nem jártunk volna vele annyira jól, mint amennyi plusz energiát igényelt volna. Mondjuk én befektetésen gondolkodtam, nem több gyereken (2 már van).
2022. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%
Szokták mondani, hogy nincs h*lye kérdés. Miután ezt elolvastam, azt kell mondanom, hogy ez nem igaz. Van. Ez a kérdés az.
2022. aug. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!