Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány mennyi pénzt kap a...

Gyurcsány mennyi pénzt kap a Fidesztől azért, hogy mai napig a politikában legyen és mindenféle f@szságokat beszéljen?

Figyelt kérdés
Eddig egyetlen posztját sem láttam Gyurcsánynak, de mindenhonnan ez a bizonyos 'készülünk' szó visszhangzik a nevével kapcsolatban. Még ellenzékiként engem is ki ráz a hideg, ha arra gondolok, hogy ők készülnek, akkor mi lehet egy Fideszessel? Így haladva tényleg 4/5-del fog nyerni a Fidesz. A kérdés az az, hogy ezért a cirkuszért mennyi pénzt fizet a Fidesz Gyurcsánynak? Mert ahogy látszott a választáskor is egy pár százalékot hozott a Fidesznek Gyurcsány, mondhatni ezért lett meg a 2/3. Ja és kérdés még, hogy lehetne Gyurcsányt és a pártját kiírtani a parlamentből? És akkor fel lehetne venni a harcot a Fidesszel.

2022. aug. 21. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Mi van? Nem figyeltem eléggé? Már nem is Soros hanem a fidesz meg Orbán pénzeli?
2022. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1

Már rég tudjuk h Fletó egy politikai prosti,csak az árát próbáljuk belőni

2022. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy pénzt kap érte, lehet, hogy csak ingyen ilyen hülye. De az is lehet, hogy van köztük egy ilyen hallgatólagos megegyezés, hogy csak ketten maradhatnak egymás váltópártjaiként.
2022. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!