Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy minél...

Miért van az, hogy minél kisebb a nyugdíja valakinek, annál inkább fideszes?

Figyelt kérdés
Ismerek sok nyugdíjast akik 60-70ezres nyugdíjat kapnak ami a kis nyugdíjas kategória és ők áradoznak legjobban Orbánról meg a Fideszről. Azok aki 100ezer felett vagy akár 200-300 ezres nyugdíjat kapnak ők kevésbé fideszesek. Ez az én tapasztalatom. Az én nagymamám is 160 ezer özvegyi nyugdíjat kapott és soha életében nem volt fideszes.🙂

2022. aug. 27. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"#7 Azért sok minden leszűrhető belőle. Egy tanult nyugdíjas nem úgy beszél ahogy ezek. Ezeknek tuti a 8 általánosuk sincs meg. Azért nem mindegy hogy valaki cseléd volt egész életében, vagy tett is érte valamit, hogy ne 70ezres nyugdíja legyen.."


Én nem azt mondom hogy nincs sok csóringer nyugdíjas aki Fideszes de ha kijelented hogy minél kisebb a nyugdíj annál nagyobb fidesz fan akkor kéne valami bizonyíték, valami statisztika, 10 ember megkérdezése az nem az.

2022. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul az sem statisztikai adat, hogy ez az én tapasztalatom.
2022. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

minden normális ember a jobboldalra szavaz

bármilyen szegény is az ember a baloldallal csak rosszul jár

2022. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
42%

"Miért van az, hogy minél kisebb a nyugdíja valakinek, annál inkább fideszes?"

Semmiért. Nincs így.

2022. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
IQ? Krumpli?
2022. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!