Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-t nem kellene nyílt...

Az LMBTQ-t nem kellene nyílt állásfoglalásra kényszeríteni, ami az óvodai érzékenyítést illeti?

Figyelt kérdés

A kormánypártiak állandó gúny tárgya a tájékozatlanabb, vagy baloldali emberek részéről, amikor az LMBT érzékenyítést valós veszélként értelmezik. A balosok egyenesen azt állítják, ilyesmi nem létezik, holott millió bizonyíték létezik az ellenkezőjére - természetesen "itthon ilyen még nincs", a célunk (józanabbaknak) az, hogy ne is legyen. Álljon itt egy példa, baloldali hírforrásból:

[link]


Tehát rövidre zárva a témát szerintem jó megoldás lenne egy nyílt állásfoglalásra kényszeríteni az LMBT-t mégpedig kormányzati részről: határolódjanak el az iskolában, óvodában, oktatási intéményben, különösen kiskorúaknak tartott érzékenyítéstől, és akkor mindenki hisz nekik, hogy ilyet nálunk nem akarnak.

Ítéljék el a nemváltásról szóló kiskorúaknak való "tájékoztatást", a nőnek öltözött férfiakat, drag queeneket a kiskorúak közvetlen jelenlétében, ítéljék el a "drag story hourt".

Ki mit gondol, ez jó megoldás lehetne?



2022. aug. 27. 15:55
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
A helyesíráselemző kijavította, az előző "hogy óvodai érzékenyítést illeti" helyesen "hogy óvodai érzékenyítés létezik"
2022. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
Én azon röhögök, hogy ilyen érzékenyítés egyáltalán nincsen, de jobberék addig verik magukat a földhöz, hogy szerintem elöbb utóbb ha más miatt nem trollkodásból tényleg elkezdik csinálni! 😂😂 én magam részéröl az ötéves unokaöcsémmel beszèlgettem a melegek elfogadásának fontosságáról! Korábban ilyet sose csináltam, de nektekhála szakítottam rá idöt!
2022. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
100%

52: nagy pacsi!


Ha leírnád, akár privát, hogy zajlott ez a beszélgetés, mit reagált a kissrác, jó lenne.

2022. szept. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
28%

Mi is felvilágíosítottuk a gyerekeket. Oviban jöttek a svéd csere diákok gyerekei. Ok már képben voltak, meg nézték ahogy anyu meg apu csinálják.

Felvilágosítottuk ovisan őket, elmeséltük nekik hogy vannak akik nem másik nemből választanak párt maguknak.

Ovónő egyszer behívott minket hogy szeretne a gyerekekről beszélgetni hogy miért világosítottuk fel őket, mert korai volt, így vitába szálltak a cserediákokkal és kioktatták őket, és az egész ovodai csoport tudja hogy születik a gyerek és nem a gólya hozza... hát mondom én nem hagyom hogy hülyék gyerekei félreinformálják a gyereket. Úgy hogy a fogamzásgátlás alapjait is ismerték. Néhány szülő teljesen kiborult ránk, de a svéd cserediákok gyerekeire meg nem.

2022. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
19: ilyen helyesírással szerintem egy picit halkabban hőbörögj, mert csak magadat égeted le még jobban.
2022. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

53! Semmi extra nem volt, egyszerüen láttunk egy csókolózó párt erre megkérdezte hogy miért csinálják én röviden elmondtam, és mondtam hogy azon se lepödjön meg hogyha nem csak fiú-lány párokat lát mert az is normális ha fiú-fiúval vagy lány-lánnyal van, mert csak hülyékmeg gonosz embetek hiszik azt, hogy az nem normális. Kb. Ennyi volt.

Hogy mondjam ez nem egy ilyen külön program volt csak beszélgettünk. Kb. Szerintem ebböl meg is értette. Nem kell ezt túl eröltetni.

2022. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
56. üzenem neki, hogy legyen büszke az unokabátyjára!
2022. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!