Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetséges az, hogy...

Hogy lehetséges az, hogy akármilyen cikket, posztot olvasok legyen az bármi, legyen az bárhol, csakis negatív kommenteket és elégedetlenséget fedezek fel Orbán Viktorral és a FIDESZ-szel illetően. Hogyan sikerült mégis ekkora nagy fölénnyel nyerni?

Figyelt kérdés
Tényleg bármilyen hozzászólást olvasok, bárkivel témába jön a politika csak azt hallom, hogy mennyire elégedetlen a kormánnyal és a magyar politikai helyzettel. Nem is tudom mikor találkoztam utoljára olyan ismerősömmel aki FIDESZ párti lenne.. Akkor mégis hogy a fenébe győztek nagyobb többséggel mint 4 évvel ezelőtt?! Számomra ez érthetetlen.

2022. aug. 28. 02:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

#18 Nemrég jelent meg a hivatalos adat - kb. hatezerrel többen dolgoznak csak kint mint egy évvel korábban.

Vagyis tulajdonképpen azok mentek csak ki akik a covid miatt jöttek haza és most sikerült végre visszamenniük.

De higgyétek csak a "mindenki elmenekül" mesét a "csalódott fideszesek tömegei fognak átszavazni a választáson" mese mellett nyugodtan. Nekem nincs ellenemre az eredménye!

2022. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
52%
Az még csak az ismerősi köröd.
2022. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
74%

"Nemrég jelent meg a hivatalos adat - kb. hatezerrel többen dolgoznak csak kint mint egy évvel korábban."

Minél korábban?


2010-i állapothoz képest? Meglepődnék!

2022. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
#23 Csak 1 mondat de nem sikerült elolvasnod és meg is értened. Ott van benne: " mint egy évvel korábban." A most megjelent adat dátumához képest 1 évvel korábban.
2022. aug. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
88%

Úgy hogy a vidéki 4 általánosos embereknek még internet sincs, így nem látod a véleményüket.


Kapnak évente egy zsák krumplit és a fideszre szavaznak.

2022. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Most teljesen Fidesztől függetlenül van egy érdekes magyarországi megfigyelésem: a fikázás sokkal kevesebb felelősséggel jár, mint kiállni valami mellett. Ha valami mellett nyíltan állást foglalok, akkor az támadási felület, azért el lehet engem számoltatni. Ha viszont mindennek csak a hibáira mutogatok, abban nincs nagy kockázat, ráadásul marha okosnak és tapasztaltnak tűnök tőle, aki rohadtul átlát a szitán.


Ezért a Fideszt sem védi senki, hanem helyette az ellenzéket, Brüsszelt, a szocikat fikázza. Ahogy egy ellenzékitől sem hallottam még, hogy MZP, vagy Karácsony de faszagyerek, csak azt, hogy Orbán mekkora rohadék.


Nekem általában elég építő fordulat szokott lenni a politikai vitákban, amikor megkérdezem: mi tetszik neked a Fideszben? Az érdekes, hogy ilyenkor - ha felvállalja a választ - általában érkezik 10 dolog, amiből nyolccal simán egyet tudok érteni. Utána elmondom, nekem mi bajom van velük, és általában erre szomorú bólogatás a válasz.


A helyzet az, hogy úgy öljük egymást, hogy nem sok különbség van közöttünk.qqq

2022. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

#26 "A helyzet az, hogy úgy öljük egymást, hogy nem sok különbség van közöttünk.qqq"

Csak nézd meg mekkora különbség avn az itt az oldalon megjelenő ballibes és jobbos vélemények, válaszok között! Egyértelműen hatalmas a többség az ócska, mocskolódó válaszok között a ballibek javára, míg rndes tényekkel alátámasztott, nem légből kapott megjegyzéseknél meg nagy többségben jobbosok válaszát találod.

Pont ezért van fordítottan a választási eredmény is. Mert a többség nem szereti a hangos mocskolódást és még ha maga nem is áll le vitázni és tényekkel, érvekkel alátámasztani az állítását, de figyel azokra akik megteszik és nekik ad igazat.

Hiába kiabálnak olyan hangosan az ellenzők, ha a valóság meg nem őket támasztja alá és az emberek nem velük értenek egyet.

2022. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
24%

"Egyértelműen hatalmas a többség az ócska, mocskolódó válaszok között a ballibek javára, míg rndes tényekkel alátámasztott, nem légből kapott megjegyzéseknél meg nagy többségben jobbosok válaszát találod."


Hallod, ez olyan szinten nem igaz, hogy felszisszentem, mikor olvastam. Amennyi libsi anyázást, konteózást elolvastam itt... Forrás nélküli okoskodások, f.szméregető izmozás, állandó ellenségkeresés. Rémisztő.


És igen: a másik oldal sem jobb, mert ott meg az északkoreázás, nácizás, krumplizás, birkázás megy. Még egyszer: nincs különbség.

2022. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
75%

De baromira nem az a lényeg, hogy az utolsó egy évben hányan mentek el, tehát ez az általad megadott infó lényegtelen. Az a lényeg, hogy 2010 óta mennyien mentek el.

Erre mondj hiteles statisztikát!

2022. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
82%

Az egy vicc hogy 6000-en mentek el, inkább ennyien jelentkeztek át hivatalosan külföldre végleg, lezárva a magyar tartózkodásukat. Elmenni biztos többen elmentek mert csak nálunk, egy 700 fős cégnél vagy 5 ember elment külföldre.


Nem is beszélve a vendéglátásban dolgozókról ahol akkora a lemorzsolódás mint egy ház.


A tényekről meg annyit: minden kutatást fizet valaki, szóval szó szerint nem hiszem el amit a fideszesek kiadnak mert nyíltan hazudnak mindenben.

2022. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!