Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható a jegyrendszer bevezet...

Várható a jegyrendszer bevezetése ?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor annak pontosan mi is a jelentősége ? Nagyon lenyomják az ilyen termékek árát, hogy ne gerjesszen inflációt, vagy mi ?
2022. aug. 29. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
A jegyrendszer lényege hogy a megvásárolható mennyiséget korlátozzák,meglepő hogy nem tudod.főleg élelmiszerek esetében alkalmazzák,de amilyen világ van lehet hogy nyersanyagokra is ki fog terjedni rövidesen..
2022. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne meglepő, hogy nem tudja?
2022. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez most az új baloldali direktíva, hogy ilyen féknyúzt kell terjeszteni? :-D
2022. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ja, már nem tudják, mit találjanak ki kínjukban. :D
2022. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na most az érhető, ha nincs elég élelem , akkor be kell osztani a jegyrendszerrel, de jelenleg nincs élelmiszer hiány. Viszont az árstopos élelmiszerek mennyiségi vásárlását a boltok korlátozzák. Engem az érdekelne, hogy mondjuk az állam besegít e az élelmiszerek árába, akár teljes adómentességgel, akár az előállítási árába, akkor bevezetik a jegy rendszert ? Hathat ez az inflációra, ha sok terméknél teszik ezt meg ? Csak azért érdekelne, mert most úgy látom, hogy tömegek lába alól csúszik ki a talaj. Munkahely elvesztés = éhezés és a híd alja.
2022. aug. 29. 20:53
 6/9 A kérdező kommentje:
#3-as, szó sincs itt ellenzéki fakenews-ról. Korábban bíztam a Fideszben, az utolsó választásra már nem mentem el. Túl sok volt ez már nekem. Sajnos nem értek a politikához, így csak szimpátia alapján tudnék bárkire is szavazni. Nem tudom, hogy ki lenne a legjobb gazdasági szakember, aki ki tudná vezetni az országot ebből a szarból a legkisebb kár okozással.
2022. aug. 29. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Van már:

vasfüggöny,

hatósági ár,

államosítás,

hiánygazdaság,

szeneskályha, piszkavas,

papírzacskó,

vályog.

Pont jegyjegyrendszer ne lenne? :)

És azok gyalázzák az időseket, akiknek ez mind megszokott (volt),

akik összefos..sák magukat, ha a mobil töltöttsége 20% alá esik. :)

2022. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"akik összefos..sák magukat, ha a mobil töltöttsége 20% alá esik. :)" ez jóóó:))))
2022. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
röviden: igen.
2022. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!