Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatjátok a liberálisok...

Támogatjátok a liberálisok azon javaslatát miszerint be kéne tiltani a horgászatot?

Figyelt kérdés

Hatalmas liberális-vegán tüntetés volt Fonyódon,ahol a 3ok mozgalom tagjai a horgászat betiltását követelték,illetve a halfogyasztás bojkottjára szólították fel az embereket.



[link]



[link]



Mi a véleményetek,támogatnátok a horgászat betiltását?



2022. aug. 30. 10:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
85%
20-as, én mondjuk elég sok helyen találkoztam már azzal, hogy a lovaglás nem sport...nem is értem az embereket, sajnos nem csak itt ilyenek.
2022. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
41%

A vadvízi horgászat betiltását IGEN, támogatnám, az őshonos halfajok védelmében.


A horgászat teljes betiltása viszont hülyeség. Mesterséges halastavakba telepített (tenyésztett) halakat miért ne lehetne kifogni? Sokkal egészségesebb is mint a disznóhús pl., ráadásul a horgászás egy remek hobbi, kikapcsolódási lehetőség.


Igen, védjük meg a veszélyeztetett fajokat, a veszélybe került élőhelyeket. De ÉSSZEL. Nem kell a fürdővízzel együtt a gyereket is kiönteni.

2022. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
62%

#7: "Én mondjuk a vadászat talkezdeném. Az nettó értelmetlen öldöklés."


A vadat meg szokták enni, akkor miért lenne értelmetlen? Egyébként is jobb élete van, és kevesebbet szenved, mint a tenyésztett állatok.

2022. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
84%

#23 Én csak részben értek egyet a 7-essel. A sportvadászatot én is betiltanám, azt gondolom, nem normális, ha egy embernek az öldöklés a hobbija (aztán meg kereszténydemokrata miniszterelnök-helyettesként papol a keresztényi kegyességről!).


Tényleg betegnek tartom abban lelni az örömünket, élvezetünket, hogy egy állat a mi kezünk által szenved ki és döglik meg.


Az más kérdés, hogy a vadkárok elkerülése végett bizonyos túlszaporodott populációk ritkítására szükség van a csúcsragadozók (medve, hiúz, farkas) teljes hiánya vagy elégtelen létszáma miatt - ami szintén az embernek köszönhető, persze (hogy hiányoznak).

2022. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
24%
#24: A vadászat az egyik legősibb emberi tevékenység. Csak egy ilyen hülye, műanyag világban akarhatják tiltani.
2022. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
87%
A sporthorgászatot én is betiltanám, nettó állatkínzás. Kifogják a halat, lemérik, visszadobják, közben a többszöri kifogással szétb.sszák a halak száját a horoggal.
2022. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
87%
Eddig még nem hallottam erről, de támogatom. Legalább a hobbi-célú, halvisszadobós értelmetlen kínzást ideje lenne betiltani. Az élelemszerzés célúnak legalább van értelme.
2022. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
25%

11# "Hát mondjuk nem a horgászat a legaktívabb mozgásforma azért :D"


Az úszás pedig állítólag nagyon egészséges és közben még halat is ehetsz. A kezeddel úszól a száddal pedig harapsz. A fogakat is erősíti és a hal tele van omega 3-6-7-9 zsírsavakkal

2022. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
30%

24

Ez a lényeg, hogy az emberek által kiirtott csúcsragadozók miatt kell vafászni, de ha elszaporodna a prédaállat meg nem lehetne gyilkolászni akkor a csúcsragadozók is megjelennének.


23

Akkor egyed a rókát meg a többit. A kilőtt állatok kb 10%-a ha fogyasztható.

2022. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
53%

27

Oké csak ha semmit nem dobnak vissza akkor nem sokáig lesz hal. A vadvizekbe is már csak úgy vannak hogy folyamatosan telepítenek.

2022. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!