Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali, liberálisok...

A baloldali, liberálisok folyton fitymálják, gúnyolódnak a kereszténységen és a keresztényeken, de támogatják a muzulmán migránsok Európába való bevándorlását és befogadását, miért?

Figyelt kérdés
De most őszintén, miért? Abban a nagy toleranciában miért alázzák a kereszténységet? Miközben egyenlőségről és elfogadásról papolnak? Erről egy szó jut eszembe: kétszínűség.

2016. okt. 4. 19:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
Az iszlám a béke vallása! A keresztény papok meg pedofilok, meg inkvizíció, meg keresztes hadjáratok. fúj!
2016. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%
"alázzák a kereszténységet" Ezt KONKRÉTEN alátámasztanád valamivel? (Na nem olyannal, hogy a Joska a kocsmában mondta.)
2016. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a sok sületlenséget mégis honnan vetted?? Szerintem próbálj meg kevesebb Fidesz propagandát hallgatni, mert már így is az agyadra ment, úgy látom.
2016. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Én baloldali vagyok, valamilyen szinten liberális érzelmű, emellett keresztény. Mi nem a kereszténységet "alázzuk" és "gúnyoljuk", hanem a jobboldali politikusok bigottságát és képmutatását. Hogy a keresztény erkölcsökről papolnak, és meg akarják mondani a népnek hogy hogyan éljen, miközben lopnak, csalnak, hazudnak, a feleségüket fűvel-fával megcsalják, uszítanak, és a kereszténységre hivatkozva olyan hülyeségeket bevezetnek mint a vasárnapi zárvatartás.


A migránsokról az a véleményem, hogy a határvédelemre és a beérkező migránsok átvilágítására szükség van, és aki valóban háború elől menekül, azt befogadjuk a háború végéig, hiszen a menekülők befogadása is egy keresztény erény. Erre a problémára sürgősen megoldást kell találni, de ennek nem az a módja, hogy óriásplakátokkal hergeljük a népet.

2016. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

Ki gúnyolódik a kereszténységen? Mutass forrást

A zsidó vallás, a kereszténység és az iszlám testvérvallások (a három ábrahámi vallás)

Nincs értelme egyiket a másik fölé vagy alá emelné, maximum születési sorrendben.


Illetve a kereszténység alapja a mózesi tízparancsolat és Jézus tanításai. "Szeresd felebarátod" mondja az egyik. A másiknak meg ott egy rakat, gyakorlatilag bármit csinált, mindenhonnan az jött, hogy fogadd el a másikat és segíts neki, ha szüksége van rá.

2016. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

1#: béke vallása a nagy szart, akkor a terroristák szinte kivétel nélkül miért muszlimok?

2#: igen alá tudom. pl. itt ez a kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__814..

11-es és 17-es válaszolónak például nem valami pozitív véleménye van a kereszténységről.

3#: fidesz meg se volt említve, de gratulálok, sikerült abszolút nem a kérdésre válaszolni

2016. okt. 4. 20:12
 7/28 A kérdező kommentje:
5#: lehet, hogy elméletben testvérvallás, de a gyakorlat nem így néz ki. Izrael háborút vív a közel- keleten a muzulmánokkal, ki nem állhatják egymást a zsidók meg az arabok. Az iszlám emellett ellenségnek tekinti a kereszténységet is, ezért is jött létre az iszlám, a kereszténység ellenvallásaként.
2016. okt. 4. 20:15
 8/28 anonim ***** válasza:
74%

Te pedig csak fröcsögsz, Kérdező, és olyanokat feltételezel, aminek semmi alapja.


Én is liberális gondolkodású vagyok, és ennek pontosan az egyik lényege, hogy nekem ugyan eszemben sincs senkit sem gúnyolni csak azért, mert nem úgy gondolkodik, mint én. Pl. hivatalosan én is keresztény vagyok, bár nem gyakorlom a vallást. De nyilván nem is vetem meg.


Én csak annyit kérek és várok el mindenkitől, hogy ne akarjon senki rám erőltetni semmit, ugyanígy én sem szólok bele senki életébe.


A migránsokat nem akarom betelepíteni, ugyanakkor azokat, akik TÉNYLEG üldözöttek a saját országukban, és háború elől menekülnek, nem is állítanék egy fal elé lelőni, az igaz.

2016. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Én nem kertelek, megmondom őszintén sokkal inkább örülnék, ha muzulmán ország lenne Magyarország. És méginkább, ha Lengyelország. Undorító, amit ott művelnek. Egy őrültség miatt nőket akarnak ölni a keresztények, merthogy nekik egy megtermékenyített petesejt fontosabb, mint egy élet. Ezek után mágis miért kéne nekem elfogadó lennem a kereszténységgel?
2016. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ez nem fröcsögés, sajnos az ismeretségi körömben is van aki, hát nem pozitívan vélekedik a keresztényekről, vagy egyenesen ki nem állhatja őket. Ezt nem tudom belinkelni ugyan, úgyhogy nem muszáj elhinni. De akkor minek írtam volna ki kérdést. És valamiért pont ezek azok az emberek, akik belájkolnak meg osztogatnak mindenféle "emberség, tolerancia, meg segíts a menekülteknek" szlogeneket szajkózó oldalakat. (Facebookról van szó).

Aki háborús menekült, persze annak segíteni kell. De vajon azoknak akik most jönnek hány százaléka a valódi menekült? Mert szerintem kevesebb mint sokan gondolnák. Egyéni vélemény, persze, alátámasztani nem tudom. És akkor aki Afrikából jön? Ott mindig háború van. Miért pont most jönnek? Ez az egyik dolog. Másik. Mint mondtam, aki tényleg háborús menekült azt segíteni kell. Na jó, de hogy szűröd ki? Okmányaikat eldobálják. (Amúgy is egy háborús menekült miért dobálja el az okményait ami pont azt igazolná, hogy háborús övezetből jön?) Nem lehet tudni tehát ki a valódi menekült, és ki csak a gazdasági bevándorló. Így aztán beengedünk mindenkit. Ez így rendben van szerintetek? Megéri azért a pár menekültért, akiknek a száma az ezidáig bevándoroltak töredéke. Vagy nem is fontos igazából, hogy milyen aránya, megéri ekkora társadalmi feszültséget és megosztottságot gerjeszteni emiatt? Mert szerintem nem. Köln pl. mond valamit ugye?

2016. okt. 4. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!