Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az oroszok nyerik meg a...

Ha az oroszok nyerik meg a háborút,akkor Magyarország ezúttal a győztesek pártján állt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 12:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
15%
#19 Mi ebben az árulás? Ukrajna nem a szövetségesünk. Az más kérdés, hogy ott is az USA keveri a kakit, akik sajnos a szövetségeseink (pontosabban a gyarmattartóink).
2022. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"gyarmattartó" - pfffffffff

Aki ilyeneket mond, az fröcsög, nem politizál..

2022. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#21 max neked. mert nekem szövetségesem az usa meg a NATO

én nem vagyok halálfaló, mint ti, ruszkik

2022. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
#20 jaja, mindenki hülye aki nem azt gondolja amit te vagy Putyin apád
2022. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
#23 Ezt szerintem nem nekem szántad, mert én az USA-ról még írtam is, hogy szövetségesünk.
2022. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

#24

Érvet írnál? Mert leírtam hogy miért nem nyerhet ukrajna, és hogy mi 1 független ország vagyunk nem pedig amerika gyarmata! Szóval mi a bajod joe biden demens bérence? Inkább menj vissza a pridera es sírj hogy Magyarországon "elnyomas" van...tudatlan libsi

2022. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

mondja a nyomorék komcsi

neked minek érveljek, nem érsz annyit

legyen annyi elég, hogy jelenleg nem nektek áll a zászló, és nem én fogok sírni

2022. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
84%

"azokat az ukránok elbukták végleg!"


Aztán az ukránoknak erről szólt valaki? Csak mert jópár hete ukrán győzelmekről lehet csak hallani... :) Ma pl. több faluval is közelebb jutottak Herszonhoz.


"ha az Orosz hadsereg egyszer megindul"


Álomvilágban élsz élsz. Az orosz hadsereg megindult és ennyit tudott. Egyszer kénytelen leszel elfogadni a valóságot te is. Meddig mondogatjátok még, hogy majd, majd, majd? Több, mint fél éve tart a háború, mikor lesz az a majd? Innen a valóság létező oldaláról nézve ez egyre szánalmasabb.

2022. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
8%

#28

kb 30-50 ezer Orosz katona ment eddig ukrajnába, ez a hadseregnek kevesebb mint 10% (sőt inkább 5% körül mint 10%) arról nem beszélve hogy Oroszok nem küldik a modern fegyvereket oda és nem csinálnak szőnyegbombázást, mérlegeld már! ha nem értesz hozzá maradj már csendbe 😉

2022. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#29 ezt a vakpajtikon told, ott imádják. onnan jössz amúgy, ugye?

nincs csodafegyver, sem végső győzelem

2022. okt. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!