Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ha az ellenzék...

Fideszesek, ha az ellenzék nyert volna, és ugyanígy elkaszálják a rezsicsökkentést, mint Viktor?

Figyelt kérdés
Akkor most mit szólnátok? Ugyanígy védenétek üres pénztárcával, mint most?
2022. szept. 2. 16:33
A kérdező szavazást indított:
Én sivalkodnék akkor a leghangosabban!
Nem, ÉN sivalkodnék a leghangosabban!
6 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Történelemben a mi lett volna ha kérdések a legnagyobb bullshitek. Foglalkozzunk azzal hogy MOST mi van...
2022. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem lett eltörölve. Szimplán igazságosabb lett a rendszer. Ezt kértétek, nem?
2022. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
2es nem volt népszavazás ahol jogot formálhattam volna valamelyik oldalon is.
2022. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez nem történelmi kérdés, hanem a te reakciódra vagyok kiváncsi. Mellesleg annyiszor olvasom itt, hogy ez meg az lenne, ha Gyurcsány irányítaná az országot, engedtessék meg nekem is egy ilyen gondolatkísérlet.
2022. szept. 2. 16:38
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha másra nem, arra jó ez a kérdés, hogy demonstrálja, hogyan beszélnek mellé a jobberek :) Egyenes válasz meg senkitől sem jött.
2022. szept. 2. 16:40
 6/21 anonim ***** válasza:

4es, akkor fogalmazzam át hogy ami már megtörtént de kihatással van a jelenünkre? Sosem voltam azok között akik felrakták a mi lett volna ha-t a magyar politikában. Inkább kisebb gyerekként akkor is globálisan tettem fel a kérdést a világpolitikára. De nyugi, de felelve Gyurika sincs a magyar politikába. Az meg hogy miért nincs elszámoltatás felé... kérdezhetnénk a jelen levő kormányunk...


5ös mert te kollektívan csak jobb és baloldalra osztod a magyar politikát? Miért nem lehet annyit mondank hogy oké van mindegyik pártban, nagyon nagy százalék aránnyal olyan emberek akik jobbat tették volna, hogyha nem ezt a pályát választják?

2022. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen válaszlehetőségeket megadtál, ne csodálkozz, ha értelmes ember nem áll le veled beszélgetni.
2022. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

ugyanaz lett volna, mint a koronaválság idején budapest sorsa

kis habzsi dőzsi, aztán meg összereccsen minden

2022. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Pikk Ász ***** válasza:
91%
Elősször is, az én pénztárcám nem üres, ne beszélj mások nevében, hanem a sajátodéban. Másodszor is, irányított a szavazásod. Tegyél fel értelmes kérdést és szóba állok veled.
2022. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Leírhatod kommentbe is, hogy neked mi lenne a véleményed a rezsicsökkentés-csökkentéséről, ha nem a kedves vezéred, hanem egy ellenzéki politikus lépi meg.


Amúgy a valódi választ úgyis tudom, ha nem Orbán lépi ezt meg, akkor teljesen ki lenne akadva minden Fideszes. Az ellenzékiek ebben a témában konzekvensebbek, mi mindig is azt mondtuk, hogy ez tarthatatlan lesz, most kiderült, hogy igazunk volt. Mi csak azt kérjük számon, hogy Orbán miért vakított ezzel titeket, illetve miért nem készítette fel a jónépet erre az eshetőségre.

2022. szept. 2. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!