Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek miért mondják...

A Fideszesek miért mondják azt hogy az ellenzék csak Orbánra tud mutogatni??

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen olvastam hogy "Az ellenzék még egy normális programot se tudott létrehozni, csak Orbánt szídják."

Nem is értem ezt a hülyeséget.

Konkrétan a Fidesznek még hivatalos programja se volt. Az egész választáson csak Gyurcsány-t meg MZP-t alázta. Ráadásul az egész politikájuk tulajdonképpen a Nyugatra való mutogatás. És akkor ők mondják hogy az ellenzék csak "Óbánozik"

Pl. Márki Zay Péter 77%-os rezsicsökkentésről beszélt napelemekkel;egészségügy fejlesztése; tanárok fizetés emelése; digitális és nyelvcentrikus tananyag. Meg még egy csomó más.

Ez mi, ha nem program???



2022. aug. 13. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Projektálnak, hazudoznak, a világukat se tudják. Ennyi.
2022. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Makizaj Pétert az első percekben elárulták az állítólagos szövetségesei,ennyit a baloldal hitelességéről.
2022. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk, hiába van programod, ha két perc lehetőséged sincs, hogy ezt elmondjad. De ha van két perced, akkor sem arról beszélsz, hanem Orbán nevét sokszorozod. Hátha felismerik majd Polinéziában is.

Másrészt való igaz, hogy az ellenzék kiabálása kimerül azokon a témákon, amit épp a Fidesz készített be nekik. És akkor mocskosorbánoznak rajta. Én annyira értékelném, ha egyszer valami TELJESEN MÁST is elő bírnának szedni. Mintha nem lenne az embereknek ezer más gyalázatos kínja a szokásos gumicsontokon kívül. Sőt, olyan témák, amik hatszor kellemetlenebbek lennének a kormány számára, mint azok, amiket ők találtak ki maguk ellen.

Az úgynevezett baloldali agytrösztnek meg innen üzenem, van még hétmillió ember, akinek nem ám az a problémája, hogy hogy tankol, meg hogy nem tankol.

Beszédek helyett meg inkább irányt adnának, merre menjen a fejetlen tömeg...

2022. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Igen ebben van igazság!

Én is úgy látom hogy amikor helyet kapnak akkor sem azt hangsúlyozzák ki hogy ők mit csinálnának, hanem felhívják a figyelmet a hazugságokra, amitől sajnos csak ellenszenvesnek tűnnek sokak szemében.

2022. szept. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!