Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért célja a Fidesznek, hogy...

Miért célja a Fidesznek, hogy az LMBTQ közösségnek az életminőségét Magyarországon folyamatosan lerontsa?

Figyelt kérdés
Miért érdeke a Fidesznek, hogy folyamatosan kiközösítse és gyengítse az LMBTQ közösségnek az életminőségét Magyarországon? Milyen okból teszik ezt?

2022. szept. 2. 21:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Miről beszélsz???:


[link]

2022. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
37%
Ha valaki nem ért egyet, nem támogatja az LMBTQ közösséget akkor egyből lenézik, egyből fel vannak háborodva. Magyarország nem melegeknek való ország, azok menjenek „romániába”. Magyarország a normális embereknek való.
2022. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
55%
#12 Normális emberek nem választanak meg egy ilyen hazug tolvaj cigány kormányt kétharmaddal, negyedjére is.
2022. szept. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%
13# Az már más kérdés. Amíg a fidesz hatalmon van majdnem lehetetlen megnyerni a választást.
2022. szept. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
89%
14# Vagyok. Nem tudom elképzelni hogy mit gondolnak most azok akik a fideszre szavaztak. Érdekelne a véleményük.
2022. szept. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem ők sem tudnának okot mondani. Ilyen elmebeteg emberek vezetik az országot.
2022. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
66%
Magyarországon minden van kivéve normális emberek 12-es
2022. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
37%
17# A melegeknek el kell menniük. Ahogy mondtam, azért nem szeretem/nem támogatom a melegeket mert ha valaki nem ért velük egyet akkor egyből egy hülye paraszt stb.: Azt hiszik hogy mindenkinek kötelező el fogadniuk őket.
2022. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
68%

Hogy lehet egyet érteni azzal, hogy valaki meleg? Ez nem egy vélemény.. a normális melegek/leszbik stb. Annyit kérnek, hogy ne legyenek hátrányosan megkülönböztetve és legyenek békén hagyva. A pride-on üvöltöző transzneműek meg stb nem a többség..


Egyébként meg senkit nem érdekel, hogy ki mit fogad el meg mit nem, ha békén vannak hagyva az emberek és mindenki megtartja magának a véleményét. Egy normális társadalomban az emberek hagyják élni egymást úgy, ahogy akarnak. Magyarország így is egy elmaradott hely a nyugathoz képest, miért akarjátok sokan mégjobban visszatartani?

2022. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
22%
19# Nagyon sok meleget érdekel hogy őket elfogadják, és amint mondtam, nagyon sokan el várják hogy mindenki elfogadja őket. A melegek betegek.
2022. szept. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!