Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán szerint nincs cigánybűnö...

Orbán szerint nincs cigánybűnözés, a magyarok 91%-a szerint viszont van. Vélemény? Miért szavaznak az emberek igazságot elkendőző pártokra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 11:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Honnan veszed,hogy a magyarok 91 %-a szerint van? Azért mert ezen az odalon ezt nyomatjátok?

Nem vagyok Orbán-párti,és a cigányokat sem védem. De bűnözés van,az elkövető pedig lehet akárki.

Akkor beszélhetnél cigánybűnözésről,ha lenne olyan bűn,amit csak cigányok követnek el. Ilyen pedig nincs. Legfeljebb több a cigányelkövető,mint a nem cigány.Ez akkor sem cigánybűnözés!

2010. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
4%

"Orbán szerint nincs cigánybűnözés"

Linkeld már be lécci, hogy mikor tagadta ezt így ebben a megfogalmazásban.

Elég világosan elmondta, hogy mit gondol erről, és nem is támadható (amit én hallottam).

2010. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy ez a véleménye Orbánnak. Észak-Kelet Magyarországon csak akkor van esélye, ha a cigányok rá szavaznak, ha pedig elkezd cigánybűnözésről beszélni, mennek az MSZP-hez.
2010. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

"Akkor beszélhetnél cigánybűnözésről,ha lenne olyan bűn,amit csak cigányok követnek el."


De olyan van, ami leginkáb cigányokra jellemző. Ezeknek a neve a cigánybűnözés, (eredetileg) az elkövető hovatartozásától függetlenül.

2010. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
link?
2010. szept. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Honnan veszed hogy Orbán szerint nincs cigánybűnözés? Már elnézést, sok minden vonható az ő rovására, de ő ilyet soha nem mondott, mint amit mondjuk a Gyurcsány meg az egész balliberális banda kijelentene ha felvetnénk ezt a témát előttünk. Azt mondta, hogy nem lehet tagadni azt a tényt, hogy bizonyos tulajdonságokkal rendelkező emberek körében óhatatlanul magasabb a bűnözés mértéke, de nem lehet senkit sem potenciális bűnözőnek megnevezni, pusztán azért, ha bizonyos tulajdonságokkal rendelkezik. Ez szerintem elég nyilvánvaló és korrekt kijelentés volt. Nem tagadja ő itt ennek a jelenségnek a létezését. Azért mert nem használja a "cigánybűnözés" szót, attól még elég egyértelműen kifejti a véleményét, csak gondokodni kell egy kicsit.
2010. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

cigány bűnözés van


ki is ábrándultam a fideszből


és nem 91% szerint hanem 99.99% szerint van

2010. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

"Honnan veszed hogy Orbán szerint nincs cigánybűnözés?"


mert ezt nyilatkota

2010. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
*nyilatkozta
2010. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Cigánybűnözés csak abban az értelemben van, hogy vannak bűnöző cigányok, és nekik egy jellegzetes elkövetési módszerük, ami jellemző rájuk. Ez a terminológia pusztán csak azért nem szerencsés, mert ettől még pl. magyarok és más népcsoportok között is vannak ilyen módon bűnözők, csak vélhetőleg csekélyebb arányban - de attól még vannak. És akkor mondja az ember cigányként bűnöző magyarra is, hogy cigánybűnöző? Nem venné ez ki egy kissé hülyén magát?
2010. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!