Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik azok az intézkedések az...

Mik azok az intézkedések az eddigiek során, amivel nem értetek egyet a kormánnyal?

Figyelt kérdés

A te saját véleményed mond, sorold fel azokat, amikkel nem értesz egyet.


Aki meg van elégedve, azt is elfogadom. De aki nem, azt is.


Csak lazán.


Mond el a véleményed. Felsorolással, vagy akárhogy.


2022. szept. 4. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Mi lenne ha visszalépnél hasonló kérdésekhez és elolvasnád azoknál a válaszokat?

Nem fogom sokadszorra is leírni ugyanazt.

2022. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vodaphone felvásárlás,kaszinók koncessziókban tartása,Fudan pl.
2022. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiállás az oroszok mellett, be nem lépés az EU ügyészségbe
2022. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pikk Ász ***** válasza:
40%

Fúúú, most eléggé nehezet kérdeztél, mert a Fidesz döntéseinek zöme korrekt, teljes mértékben.


Nem értettem egyet azzal az intézkedésükkel, hogy csak az igazolt versenysportolók edzhettek egy ideig a konditermekben a covid alatt, én nem vagyok igazolt versenyző csak hobbigyúrós és nagyon szívesen mentem volna.


Ezzel az új felsőoktatási pontrendszerrel sem értek egyet, amit még be se vezettek, de be fognak.


A többi intézkedésük korrekt.

2022. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 "Ezzel az új felsőoktatási pontrendszerrel sem értek egyet, amit még be se vezettek, de be fognak."

Mi vele a gond?

Ha jól értettem csak annyi, hogy adhatnak a saját döntésük alapján plusz pontokat a felvételizőknek és nem központilag szabnak meg ezentúl mindent az összes egyetemre egységesen.

Szerintem ahol nagy a túljelentkezés, ott ez nem fog változást hozni, mert minden vacakolás nélkül is rengeteg emberből kell választaniuk keveset. Ahol viszont kevesebben férnének bele az elvárások miatt és szeretnének több embert felvenni, ott lehet ez az egyetemtől intézkedés - pont hogy több legyen a felvett hallgatójuk.

Nem hiszem hogy bedobnák, hogy a műszaki egyetemen hímzőverseny helyezéssel lehet csak ezentúl plusz pontot szerezni, a sport sem olyan nálunk, mint az usában, hogy most nekiállnának az egyetemek sporteredményekért plusz pontokat adni és felvenni a kevésbé jól tanulókat csak legyenek versenyzőik. Szinte nem is létezik nálunk egyetemi sport és nincs is értelme, nem lenne rá pénz.

2022. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberek tömeges diszkriminációja. Aki nem áll be az általuk elképzelt sorba, azt hátrányosan, aki igen, azt meg aránytalanul pozitívan diszkriminálnak. (Ratkó 2.0 projekt)

Az a stratégiájuk is átlátszó, hogy csak akkor jutnak az eszükbe "bizonyos rétegek", amikor támogatást várnak tőlük, - egyébként pedig magasról le vannak pottyantva.

Tetten érhetőek tűzoltás jellegű intézkedések is a működésükben, - amelyekről legkésőbb egy héten belül kiderülnek, hogy a megálmodásuk, bevezetésük formátumában életképtelenek, nem hatékonyak és újabb okoskodásokat provokálnak ki a lakosság részéről.

Hosszútávon nagyon rá fognak ezekre fázni, - de a jelek szerint ez eddig még nem jutott el a tudatukig.

2022. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!