Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ miért pont a transzve...

Az LMBTQ miért pont a transzvesztitákat küldi be az iskolákba érzékenyíteni a kölköket?

Figyelt kérdés

Tényleg nem értem.

Ha már nem elég jó nekik a védőnő, iskolapszichi vagy maga a szülő, miért nem egy normális külsejű és életmódú, nem melegbárba járó, hétköznapi meleg embert küldenek be hozzájuk, hogy elmesélje az élettörténetét? Komolyan, ezt még támogatnám is, természetesen így sem 3 éveseknél, mert fel sem fogják, mi van. De 12 éves kortól már ahogy jön a pubertás, ez tök jó lenne, hiszen lehetnek a kölkök közt melegek, és életmentő lehet, ha hall egy ilyen életútról a gyerek.

Az LMBTQ viszont valami okból a legszélsőségesebbjeit küldi be, akikből ráadásul a melegek számírányához képest is kevés van, tehát alig reprezentálhatják a meleg "társadalmat".

Miért épp a transzvesztitákra esett a választás? Miért gondolják az LMBTQ szervezetek, hogy pont ők a legjobb választás arra, hogy megértessék a gyerekekkel azt a sorsot, ami egy meleg fiatalra vár, ha mondjuk elő kell bújnia? Mi itt a valós cél, mert ez már bőven túlmegy az elfogadtatáson?


[link]



2022. szept. 5. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Sose kaptam erről oktatást, meg érzékenyítést, mégse lettem homofób.
2022. szept. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez amit linkeltél egy fakultatív dolog, nem?

Külön ennek van meghirdetve és nem kötelező.


Szerintem sem túl bölcs, ha őket küldenék be érzékenyíteni, hiszen valóban kis százalékuk teszik csak ki a meleg közösséget.


Úgy gondolom, ezt a legtöbb helyen mindenki tudja, így ha tényleg van ilyen felvilágosítás, azt tőbbnyire nem ők végzik.

2022. szept. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2: erről azt mondta egy Kanadában élő, hogy bár nem kötelező, de a szülők kinézik, gyanakvással figyelik azt, aki nem viszi el erre a gyerekét.

Egyébként nem is ez a kérdés, hanem az, amit vázoltam. Miért ezeknek a szörny embereknek kell érzékenyíteni, nemváltásról beszélni a gyerekeknek, amikor simán beküldhetnének egy hétköznapi, normális meleget, aki mindössze abban különbözik az átlagtól, hogy egy azonos neműt szeret. Ebben szerintem a világon semmi kivetnivalót nem látna senki. Az az érzésem, hogy itt is szándékosan elmennek a falig, direkt polgárpukkasztanak és rombolják le a normális értékrdendet.

2022. szept. 5. 00:44
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom sajnos, hogy ez miért van.

Lehet, hogy a gyerekek szeretik őket mert reszik nekik a színes ruhájuk és a szokatlan sminkük. Barátságosak és megnevettetik őket.


Én nem vinném el a gyerekemet, maximum ha már elég idős ahhoz, hogy ő maga tudja eldönteni, hogy szeretne velük beszélni.


Viszont, ha nem kötelező dolog, akkor nem hiszem, hogy jogosan háborodik fel az ember.


Ez a szülőktől függ. Ha elviszi a gyerekét, akkor magára vessen.

2022. szept. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Azért lehet jó magyarnak lenni, mert otthon láthatóan az állam átvette a kölkök feletti oktatás szerepét, igy lassan iskola sem marad, ahová bemehetne bárki is érzékenyiteni, ellenben az állami érzéketlenités annyira működik, hogy lassan ki lehetne rakni az országhatárra a világ homofóbjai térdre táblát.
2022. szept. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Senki nem küld be senkit sehova te egysejtű. Tájékozódni kellene az M1 bambulása helyett birka uraság.
2022. szept. 5. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Nagy kavarc van sok fedélzeten, az tuti...
2022. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Mert ők a legbetegebbek, és rajtuk látszik a legjobban, ezért ők tudják a leghatékonyabban megtéríteni a gyerekeket.
2022. szept. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

6:

[link]


(Mégegyszer, csak neked. Most jöhet az, hogy ez itthon nincs, illetve a szülők küldik a gyerekeiket, nem kötelező.)

2022. szept. 5. 10:13
 10/15 anonim ***** válasza:

És téged, miért zavar ennyire, hogy mi történik Kanadában, akár igazad van, akár nincs?

Nemhogy örülnél neki, hogy otthon tanár sincs, aki foglalkozna a kölköddel és lassan iskola sem lesz, mert nem birják fizetni a rezsit!

2022. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!