Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ miért pont a transzve...

Az LMBTQ miért pont a transzvesztitákat küldi be az iskolákba érzékenyíteni a kölköket?

Figyelt kérdés

Tényleg nem értem.

Ha már nem elég jó nekik a védőnő, iskolapszichi vagy maga a szülő, miért nem egy normális külsejű és életmódú, nem melegbárba járó, hétköznapi meleg embert küldenek be hozzájuk, hogy elmesélje az élettörténetét? Komolyan, ezt még támogatnám is, természetesen így sem 3 éveseknél, mert fel sem fogják, mi van. De 12 éves kortól már ahogy jön a pubertás, ez tök jó lenne, hiszen lehetnek a kölkök közt melegek, és életmentő lehet, ha hall egy ilyen életútról a gyerek.

Az LMBTQ viszont valami okból a legszélsőségesebbjeit küldi be, akikből ráadásul a melegek számírányához képest is kevés van, tehát alig reprezentálhatják a meleg "társadalmat".

Miért épp a transzvesztitákra esett a választás? Miért gondolják az LMBTQ szervezetek, hogy pont ők a legjobb választás arra, hogy megértessék a gyerekekkel azt a sorsot, ami egy meleg fiatalra vár, ha mondjuk elő kell bújnia? Mi itt a valós cél, mert ez már bőven túlmegy az elfogadtatáson?


[link]



2022. szept. 5. 00:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10: nagyon buta vagy sajnos. :)

Azért zavar, hogy Kanadában mi történik, mert ugyanaz az LMBTQ érzékenyít ott is, mint amelyik itt érzékenyítene, ha tudna. Másrészt alapvetően zavar az, ha gyerekeket tesznek tönkre, legyen bármilyen nemzetiségű. Tudom, hogy ez neked teljesen oké (a gyermekmegrontás), de hát sokszínűek vagyunk... :)

2022. szept. 5. 10:43
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Én buta vagyok, aláirom 3 példányban és be is irhatod az alaptörvénybe, hogy buta vagyok. Lépjünk túl az én saját ostobaságomon.


Neked nem kell az érzékenyitéstől tartanod, a sajátoddal kapcsolatban, mivel nem lesz ovoda, iskola és nem lesz tanár, aki érzékenyitsen. Az állam meg amúgy is tájékoztat az érzékenyitésről folyamatosan, igy a te kölköd, jóval okosabb lesz, mint én valaha is!

2022. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Semmiféle elferdült ember ne menjen be "érzékenyíteni" az iskolába! Semmi köze mások gyerekeihez. Ha annyira nevelni akarja őket, csináljon magának!
2022. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
12: és degenerált sem lesz.
2022. szept. 5. 19:43
 15/15 anonim ***** válasza:
9 vannak Amerikában élő ismerőseim, köztük sok gyerekes család is, és egyik kiskamaszt sem kényszerítenek ilyesmire. Sőt, alig világosítják fel őket. Kb a ne szexel mert terhes leszel vagy meghalsz szintig jutnak el ott is.
2022. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!