Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki gratulál egy FIDESZ-...

Ha valaki gratulál egy FIDESZ-es politikusnak, akkor miért gondolják hogy FIDESZ támogató?

Figyelt kérdés

Én gratuláltam a településünkön a FIDESZ színeiben induló jelöltnek amikor találkoztam vele, pedig az ellenzékre szavaztam.


Ez nem háború, foci meccs után is kezet fognak, gratulálnak egymásnak az ellenfelek.


Miért kell itthon úgy csinálni sokaknak mintha élet halál harc lenne a politika?



2022. szept. 5. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Meccsek után azért gratulálnak egymásnak emberek, mert egy egyenes pályán, azonos szabályok szerint, egyenlő eséllyel indulnak el egy tisztességes mérkőzésen. Normális, hogy gratulálsz ilyen esetben.


Ha a pálya lejt, a bírót lefizették, a szabályokat meccs közben változtatták és az ellenfeled DOPPINGOLT, akkor nem gratulálsz!

2022. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Mert szekták vannak.

Egy fideszes szerint bárki aki kritikát mer megfogalmazni Orbánnal kapcsolatban az automatikusan libsi, soros ügynök stb lesz.

Ha valaki pedig kritizálja az ellenzéket automatikusan fideszes, putyin nyalonc stb lesz az ő szemükben.

Nem kell ezt túl gondolni, a politizálás az esetek többségében buta emberek sportja.

2022. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Korábbi fideszes szavazóként erre annyit tudok mondani, hogy a kormány teljesen a saját érdeke szerint írta át a választási törvényt, az elmúlt években szándékosan uszítják a magyar népet egymás ellen, közbe meg lassan minden mozdíthatót átjátszanak valamelyik haver kezére. Ha van valami, ami számomra fontos, az a tisztesség és a becsület, ez pedig a fideszes politikusok nagyon nagy részéből hiányzik. Bocsi, de én nem fogok egyiknek se gratulálni, ha nem haragszol.
2022. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Mindig így van ez, bármelyik oldalról nézve, bármelyiknek is gazsuálva:).
2022. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Leginkább azért attol függ, hogy mihez gratulálsz? Pl. most született gyerekéhez gratulálsz akkor nem valoszinü, hogy ettöl fideszesnek néznek. Mondjuk ha a választási gyözelméhez, az már gyanus!
2022. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem meg a csontfideszes polgármester felesége az egyik munkatársam, és néha együtt is dolgozuk. Ellenzéki vagyok.
2022. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége, bármennyire is okosnak és tájékozottnak gondolja magát, valójában egyszerű érzelmi alapon politizál, és ugyanígy érzelmi alapon skatulyázza be az embereket is a saját aktuális politikai hovatartozása szerint.
2022. szept. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 és ez pontosan mit is jelent?
2022. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tolvajnak sem gratulálunk: "Tökéletes rablás volt uram, és milyen pontosan célzott a szemtanúkra, remekbe szabott rablógyilkosság! Gratulálok!"
2022. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!