Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a gyerekek miatt aggódnak...

Akik a gyerekek miatt aggódnak, azok miért nem a családon belüli erőszakkal, vagy egyéb erőszaktevőkkel foglalkoznak az LMBT helyett?

Figyelt kérdés
Mennyire kell képmutatónak lenni ahhoz, hogy valaki nagyobb problémának lássa a nemlétező óvodás nemváltó műtéteket a gyerekek verésénél nagy megerőszakolásánál? Pláne, hogy ezek sajnos gyakran előfordulnak, az emberek mégsem beszélnek róla, valahogy nem látom az együttérzést irántuk. Az LMBT-ről viszont naponta 10 kérdést feltesznek itt is mondván, hogy féltik a gyerekeket.

2022. szept. 7. 19:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
16%
10 Senki nem mondta hogy okés,ez egy mentális gyengeség amit nem választanak az emberek maguknak. Ideje kilépni a rózsaszín ködből:),az ember gyarló és néha gonosz alapjáraton.
2022. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Drakula ***** válasza:
0%

Nos gondolom azért mert, (1)ezen bűn eseteket nem támogatja egy egész politikai oldal, (2) a törvény tesz ellene (bár sajnálatos modon ugy tünik hogy nem tul sok eredményel) valamint (3) az lmbtq-us elszigetelt esetek ellen még az azt ellenző kormány sem tudod egy rendes törvényt hozni.

Legalábbis szerintem.

2022. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23%
Mindkettőt tiltani kell.
2022. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%
Mentális gyengeség? Cicuka, legalább én egyetemet végeztem a mentális gyengeségem ellenére, és nagyon is jól tanultam, meg kitudtam törni a kisvárosomból ahol éltem, te meg? Van családod 11-eském? van gyereked, szerető feleséged? munkád ahol megbecsülnek?
2022. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
14 Látom sikerült traumatizálnom téged,bár a felsoroltakat senki sem kérdezte.. Igen egy átlag állampolgár vagyok,aki úgyanúgy adót fizet mint te (jó esetben.)
2022. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Pikk Ász ***** válasza:
6%
Én sziklaszilárdan bízok a kormány szakértőiben, hogy ők tudják, mivel kell törődni.
2022. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%
és egy meleg nem fizet adót? De jó.... akkor én feketén voltam bejelentve egyetem melletti munkák során?
2022. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%

Pacsi, nagyon jó kérdés:).

Mivel Viktorta imádja a népet démonizálni, és ez sokkal hatássabb, mint bármi más, mire felocsúdna az ember, már benne is van a körforgásban, és nem tud már másik dologra gondolni, hogy inkább azzal kellene foglalkozni.

2022. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nagyon sok a képmutató ember, aki a családi idill látszatáért feláldozza a saját és gyerekei biztonságát is. A másik meg a rengeteg áldozathibáztató ember miatt nem is merik felválllalni sokan, hogyha pl agresszív velük a párjuk, mert úgyis ok lesznek a hibásak, hogy miért nem volt jobb párja stb.

Ehelyett Magyarországon nem létező problémákat nagyítanak fel, holott nálunk ez a nemváltás még felnőtt korban sem egy gyakori dolog. Nem kell jelenleg ettől tartanunk, sokkal nagyobb problémák vannak és lesznek itt.

2022. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a nemváltók egyrésze is csak papíron váltja át a nemét, nem véletlen, ho


gy például már nincs olyan kötelezettség egyre több országban, hogy ha jogi nemváltás mellett döntesz, akkor kötelező a műtét...


Van olyan idősebb hajléktalan transznő ember ismertségi körömben, aki nem vállalta be, mondjuk pénze se lenne erre...

2022. szept. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!