Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen durva válságra számítot...

Milyen durva válságra számítotok? Meddig tart? Hogyan készültök rá?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják ez nem 1-2 év hanem 2028-30 ig simán eltart. Hallottam olyat is hogy '28 csak a tető pont utána még egy darabig sz.pás lesz az élet.

Én eddig nem foglalkoztam vele, viszont most elkezdett èrdekelni a dolog mi van ha tényleg....

És nem ártana rá felkészülni.



2022. szept. 8. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem most kellene elkezdeni felkészülni, addig kellett volna, amíg jobb időszak volt. Ismered a tücsök és a hangya meséjét?
2022. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
1945 óta néhány évente előjön valami válság, aztán mégis megy tovább az élet. Most is így lesz.
2022. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Egyre több megbízható nagy tudású pénzügyi szakember jósol totális összeomlást, szó szerint azt mondják, hogy nagyon sok ember mindenét el fogja veszíteni. A pénzügyi rendszer teljesen összeomlik és ez egy hatalmas dominó effektussal tönkretesz mindent. Azt mondják nagyon sok ember azzal nincs tisztában hogy a pénzügyi rendszerünk tele van fedezetlen nyomtatott pénzzel. Ennek semmi de semmi más megoldása nincs már csak egy teljes reset.
2022. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én arra számítok hogy az élelmiszer árak év végére még 50%-al nőnek jövőre pedig megint megduplázódnak, hogy hogy készülök, hát amit tudok megtermelek magam és nyilván kevesebbet fogok vásárolni.
2022. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Egy folyamatosan romló helyzetre kell számítani, ami a mi életünkben már nem is lesz jobb, 2030 környékére gyakorlatilag összeomlik vagy épp az összeomlás közepén lesz a ma ismert civilizációnk.
2022. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Hogy meddig tart, még a háborút be nem fejezik, utána talán lassú javulás lesz. Az hogy ez mikor lesz hát abszolút bizonytalan, 1-100 év is lehet.
2022. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem lesz rosszabb mint a 2009-es. Azt is könnyedén átvészeltem. Nagyon nem aggódom.
2022. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azon szoktam gondolkodni, hogy mennyire súlyosbítjuk még jobban a válságot magunknak. Ha mindenki hirtelen átvált spórolós üzemmódra, nem költ semmire a legfontosabbakon kívül, akkor még több vállalkozás mehet tönkre, mert vásárlók nélkül marad. És ha árat emelnek, akkor meg annál is kevesebben mennek majd vásárolni. Tiszta öngerjesztő folyamat.

Szóval szar lesz, na, bárhogy is alakul.

2022. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
#8: Már most rosszabb. Ismerve a kormány "munkásságát" és "tehetségét" még ennél 100x rosszabb lesz.
2022. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as, nem lesz, mert már az. Én mondjuk most stabilabb helyzetben vagyok, akkor pályakezdő éveimben voltam, eleve nehezített pályán, mostanra felépítettem egy stabilitást, van munkatapasztalatom, szakmai tapasztalatom, nem ijedek meg a változástól (még ha nem is esik jól), párszor talpra kellett állnom a gödörből, de ez csak rajtam múlt, hogy ott tartok, ahol. Viszont érzem, hogy most rosszabb helyzetben vagyunk, ha most lennék pályakezdő, szarabb helyzetben lennék.
2022. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!