Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen durva válságra számítot...

Milyen durva válságra számítotok? Meddig tart? Hogyan készültök rá?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják ez nem 1-2 év hanem 2028-30 ig simán eltart. Hallottam olyat is hogy '28 csak a tető pont utána még egy darabig sz.pás lesz az élet.

Én eddig nem foglalkoztam vele, viszont most elkezdett èrdekelni a dolog mi van ha tényleg....

És nem ártana rá felkészülni.



2022. szept. 8. 12:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan készülök rá, ha lenne nagy támogatás akkor hőszigetelnék vagy napelemet tennék fel, persze ha az oroszok nem állnak meg az Ukrán határnál akkor ez is mindegy.
2022. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Azért tudni kell, hogy a válságot csak az érzi meg jobban, aki elveszíti a munkahelyét és nem talál 2-3 hónapon belül újat. 2009-ben is így volt.


Egy réteg nagyon sz*rul járt, de sokan élték tovább az életüket, max. nem mentek Görögországba nyaralni, de a mindennapi megélhetésük még nem volt veszélyben.


Egy olyan családban, ahol mindkét félnek van munkahelye, nem lesz nagy gáz. Ha az egyik fél jól keres, a másik meg munkanélküli lesz, akkor is túl lehet élni némi spórolással.


A minimálbéresek, egyedülállók fogják megérezni a válságot.


Amúgy, valószínűleg 2024-2025-re már helyrejön majd a gazdaság az eddigi jelek szerint, ezt mint közgazdász írom. A jövő év lesz necces, de(!) senki nem tudja megmondani mennyire, mert nagyon sok olyan dologtól függ, pl. gázhelyzet, aminek a kimenetelét egyszerűen nem lehet megmondani. Lehet, hogy nem is lesz recesszió, csak stagnálás.

2022. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Első! Van 4 hízó disznóm, kb 30 baromfim, 30-35 m³ tűzifám, pár milla tartalék a bankszámlámon. Sztem kezdésnek nem rossz. Ezen felül bármi más készülés? A bajom igazából az hogy saját takarmány nincs, így azt vennem kell, és ha nem lesz vagy arany áron akkor vagyok bajba...
2022. szept. 11. 11:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Van 3 millió forint tartalékunk, veteményesünk, illetve mivel újépítésű a házunk, viszonylag minimális a rezsink.
2022. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!