Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért degradálják egyes...

Miért degradálják egyes felettébb bölcs delikvensek a tanárok mellett kiálló diákokat? Az ilyen emberek mire gondolnak?

Figyelt kérdés

Nézem a kommentszekciókat és hányni tudnék a sok primitív szerencsétlentől, aki ezeket a diákokat szidja, hogy csak lógnak, meg ilyenek. Miért olyan hihetetlen, hogy a diákokat érdekli a normális oktatás, ami az ő szájbatekert jövőjüknek az alapja?

Nagyon örülnék(bár már végeztem a gimnáziummal), ha a tanári pálya minimum annyira népszerűvé lenne téve, hogy ne a szr és a semmi között lehessen választania még egy jóhírű iskolának is. Nekem voltak semmit nem érő tanáraim és pont miattuk támogatom a béremelés kezdeményezését, mert az valamiféle versenyhelyzetet okozna, és akkor lennének életképesebb jelentkezők is. Érettségi évében angolból annyi volt az órám, hogy feladatlap+javítsd magadnak megoldókulcsból, magyarázat nélkül. Volt egy olyan volt tanárom, akit úgy vettek vissza a suliba, hogy amikor ott tanított mindenki panaszkodott rá, a kollégáival is nyíltan bunó volt, az összes létező platformon lejáratta a sulit, ráadásul viszonya volt egy végzőssel. Csak hogy a számomra legemlékezetesebb problémás esetekről beszéljek.

Szerintem diákként az az érdeke az embernek, hogy az iskolában megkapja a megfelelő felkészítést minimum a továbbtanulásra. És ne az legyen, hogy utána súlyos tízezreket fizessen a szülő a magánórákra(már ha van lehetősége), mert a sulis tanár tojt bele az egészbe, de nem lehetett lecserélni, mert nemhogy jobb, de ugyanolyan jelentkező sincs a helyére. És számomra vérlázító, hogy az értelmes fiatalokat mindenféle lógós semmirekellő szintjére ledegradálják, csak mert minőségi oktatást akarnak, normális tanárokkal.


2022. szept. 8. 13:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Mert ilyen társadalmunk van. Sok tanulatlan ostoba proli, akinek az az élete, hogy megy dolgozni reggeltől estig, aztán este sör, tévé. Ezeknek bárki aki két könyvnél többet olvasott életében, égetni való szemétláda, így nem csoda, hogy kígyót békát kiabálnak rájuk...
2022. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Mert ők csak addig fontosak, amig az LMBTQtól kell megvédeni őket, a tényleges problémák esetén, amikor már nem lehet őket pajzsként maguk előtt tologatni -lásd Aszód-, ott valahogy nemjön elő belőlük a keresztény szellem.
2022. szept. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Pedig a legtöbb diáknak igenis csak lógás meg poén az egész. Egyébként se kéne politizálniuk, ki nem állhatom a nagypofájú, tiszteletet, alázatot nem ismerő diákokat.
2022. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Egyébként azon csodálkozom a legjobban, amikor nem kormánypárti ismerőseimtől hallok ilyen megnyilvánulásokat.
2022. szept. 8. 14:02
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
3, kit kéne tisztelni? Tisztelni azt kell aki megérdemli. Te pl. nem érdemled meg.
2022. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
4, nem csak kormánypártiak a buta prolik, vegyes.
2022. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
#5: Idősebbet pl., ez alapelv. Csak a liberalizmusban már úgy nőttek fel a fiatalok, hogy nagyobb a pofájuk, mint az agyuk, és azt hiszik bármit szabad bárkivel szemben.
2022. szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#3 Miért ne politizálhatna egy olyan dologban, ami tulajdonképpen meghatározza az egész jövőjét? Mert hogy meghatározó, ha mondjuk orvosira akar menni, de a szülei nem tudják fizetni a magántanárt, az iskola meg normális, vagy egyáltalán bármilyen fizika/kémia - biosz tanár hiányában nem tudja felkészíteni az emelt érettségire.

Meg attól, hogy diák, még lehet akár nagykorú is. Én tizenegyedikes voltam, amikor 18 letten, pedig nem buktam soha. És voltak nálam idősebb osztálytársaim, akik szintén nem buktak soha, de 11-be már 20 körüliek voltak. Szóval még csak azt sem lehet mondani, hogy kiskorúakról beszélünk feltétlenül.

2022. szept. 8. 14:06
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem, nem tiszteljük az idősebbeket, ha nem érdemlik meg. Én 40+ vagyok, de mindig csak azokat tiszteltem akik kiérdemelték.


Tudod ez a baj, ezzel a tekintélyelvű szervilis ostoba társadalommal, tiszteld a másikat, sárba tiporhat téged, lehordhat mindennek, de te tiszteld. Nem.

2022. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Én minden ismerős gyereknek azt tanácsolom, hogy próbálja meg lerakni itthon az érettségit, aztán irány nyugat. Ezzel az országgal ne számoljon!
2022. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!