Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért degradálják egyes...

Miért degradálják egyes felettébb bölcs delikvensek a tanárok mellett kiálló diákokat? Az ilyen emberek mire gondolnak?

Figyelt kérdés

Nézem a kommentszekciókat és hányni tudnék a sok primitív szerencsétlentől, aki ezeket a diákokat szidja, hogy csak lógnak, meg ilyenek. Miért olyan hihetetlen, hogy a diákokat érdekli a normális oktatás, ami az ő szájbatekert jövőjüknek az alapja?

Nagyon örülnék(bár már végeztem a gimnáziummal), ha a tanári pálya minimum annyira népszerűvé lenne téve, hogy ne a szr és a semmi között lehessen választania még egy jóhírű iskolának is. Nekem voltak semmit nem érő tanáraim és pont miattuk támogatom a béremelés kezdeményezését, mert az valamiféle versenyhelyzetet okozna, és akkor lennének életképesebb jelentkezők is. Érettségi évében angolból annyi volt az órám, hogy feladatlap+javítsd magadnak megoldókulcsból, magyarázat nélkül. Volt egy olyan volt tanárom, akit úgy vettek vissza a suliba, hogy amikor ott tanított mindenki panaszkodott rá, a kollégáival is nyíltan bunó volt, az összes létező platformon lejáratta a sulit, ráadásul viszonya volt egy végzőssel. Csak hogy a számomra legemlékezetesebb problémás esetekről beszéljek.

Szerintem diákként az az érdeke az embernek, hogy az iskolában megkapja a megfelelő felkészítést minimum a továbbtanulásra. És ne az legyen, hogy utána súlyos tízezreket fizessen a szülő a magánórákra(már ha van lehetősége), mert a sulis tanár tojt bele az egészbe, de nem lehetett lecserélni, mert nemhogy jobb, de ugyanolyan jelentkező sincs a helyére. És számomra vérlázító, hogy az értelmes fiatalokat mindenféle lógós semmirekellő szintjére ledegradálják, csak mert minőségi oktatást akarnak, normális tanárokkal.


2022. szept. 8. 13:51
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a tiszteljük az idősebbet, az bullshit. Azért mert valakinek mázlija volt és hamarabb jött ki egy random vaginából, mint én, az nem egy érdem. Mondjuk nekem egészen mást jelent a tisztelet fogalma. Én azt tisztelem, akire fel tudok nézni, jó példaként tudok rá tekinteni. A random idegent a buszon nem gondolom, hogy tisztelnem kéne, akárhány éves is legyen, de ettől még normálisan fogok vele beszélni, viselkedni, amennyiben ez kölcsönös. Például küldtem már el öregasszonyt a picsbe a buszon, mert primitíven ordítozott egy tolókocsissal, hogy sok helyet foglal, holott ha ő odébb megy, még vagy tízen felférnek. Aztán megkaptam a tiszteletlen fiatal jelzőt, mert hát mit képzelek 15-6 évesen, hogy egy vén szatyornak illetlenül szóltam, amikor ő csak egy tolószékest vegzált éppen....

Ugyanezt gondolom a tüntetésekről. Ha a kormány olyan oktatási feltételeket teremt, hogy az nem veszélyezteti a diákok jövőjét, akkor nincs ok a tüntetésre. De önmagában azért, mert kormány nem kell "megtisztelni" annyival, hogy nem lépnek fel az életük tönkretétele ellen.

2022. szept. 8. 14:20
 12/22 anonim ***** válasza:
11, tűpontos
2022. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez a családbarát Magyarország:D örülök, hogy nem csak nekem tűnt fel.... Mondom mindenkinek, írom, hogy ez nem visszataszító? Senki meg sem rezzen....
2022. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
18%
Ki mondta, hogy a bunkókat is tisztelni kell? Viszont attól még illik megadni a tiszteletet az idősebbnek normális esetben. Csak mondom, a liberalizmusban felnőtt fiataloknak nagyobb a pofája, mint az agya.
2022. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
14, kicsit félreérted, a tisztelet az, hogy valakire felnézek, csodálom. Az, hogy nem vagyok senkivel bunkó, az alap. De nem tisztelek egy random öreget a buszon. Mondom, hogy nem érted, mert a szervilis, tekintélyelvű baromság beléd van verve.
2022. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Mivel ebben a demokratikus Magyarországon bevan tiltva a tüntetés, így a diákok szerveződtek a tanarokért. A mozdony vezetők tüntetését visszaszorították konkrétan kirugással jutalmazva
2022. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Pikk Ász ***** válasza:
20%

Én is szoktam röhögni a tüncikéken. Szabad országban élünk, nekik joguk van tüncizni, nekem meg jogom van röhögni rajta, mi a probléma? Mindenki azt csinálja, amit szeretne. Legyünk őszinték, a Fidesz nem tesz olyan sokat a tanárainkért, de miért kéne? Demokráciában élünk, lehet szavazni más pártokra is, akiket jobban érdekel a tanárok fizetése. A Fidesz más dolgokra összpontosítja az erőforrásokat és ez valszeg nem fog drámai fordulatot venni. Értsd: Ez a kormány más dolgokra költ, ha nem tetszik, másra húzod az ikszet áprilisban. Vagy éppen elmész tüntetni, azt is megteheted, aztán vagy lesz eredménye (nem valószínű) vagy nem (valószínű). Háborús helyzet van, nincs sok felesleges pénz, amit adni lehetne nekik. Egyébként ha jönnek az EU pénzek, lesz nekik elég erős béremelés is pár év múlva.


És jöhetnek nekem a beszólogatósok is, attól még ez van. Tüncikézel, vagy 2026 ban másra húzod az ikszet. Egyébként már jómagam is végeztem a gimivel, most egyetemista vagyok és értelemszerűen nemsokára végzek az oktatással. Engem személy szerint nem érdekel a bérük. Persze megértem, hogy másokat mért izgat a dolog, csak engem pont nem érdekel.

2022. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
8%

[link]


Ez a videó többet mond minden szónál, itt a válasz, kérdező, ezért.

2022. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 peca1000 ***** válasza:
5%

Tüntessenek hétvégén, amikor nincs iskola.


Ja, hogy akkor nem, hát buli van, lazulás, pihenés, nem fogják azt a pics@nyi szabadidejüket feláldozni, ahogy a tanárok sem.


A diákokat qrvára nem érdekelte eddig sem a suli, meg a tanulás, soha a történelemben.


Görbüljön, legyen meg a papír, és csá!


A tanár meg leadta a kötelezőt, akinek meg nem ment, fizettek a szülők a korrepetálásért, hogy legyen meg a kettes a gyereknek.


Régen nem mertek beszólni a tanárnak, most meg a tanár nem mer beszólni a gyereknek, mertjön a C szülő, és agyonveri.


Egyszer ha megfenyegetik, felmond, és nem kér többet a tanári állásból.


A pénz egy dolog..


Minőségi állami oktatás? Sosem volt, ha akarsz, fizetsz érte magántanárnak.

2022. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19 Szerinted lenne súlya egy hétvégi tüntetésnek?
2022. szept. 8. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!