Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok azért utálják...

A balosok azért utálják Nógrádit, mert megmondja az igazat a bukott politikájukról?

Figyelt kérdés
Szerintem nem lehet vitatni, hogy Nógrádi egy rendkívül felkészült, tájékozott szakember, aki jól tudja a világ dolgait és érdemes odafigyelni a véleményére. Mégis azt látom sokan kritizálják, mert megmeri mondani, hogy mennyi káros hatása van a migrációnak Nyugat-Európára és hogy ezt el kellene kerülni, ezért van szükség a határvédelemre. Értelmes ember nem akarhatja, hogy az országát mindenféle csőcselék népség elárassza, ez alap kellene legyen.

2022. szept. 11. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nógrádi egy konteós, alufóliasisakos ember.
2022. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem, hanem mert össze-, meg vissza beszél.
2022. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nógrádi nagyon jó, olyannyira, már a rádió kabaréról áttértem Nógrádi kabaréra.
2022. szept. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
ursula és társai az igazi morál bohócok , kedves haladárok
2022. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy, ha egyszer adnak egy félórát, szívesen elmagyarázom, kettő jártam Budapesten, gyönyörű város, három előadást fogok tartani, jöjjön el!
2022. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Azt hittem, a balosok legalább egyetlen példát kiizzadnak magukból, hogy szerintük Nógrádi miben téved, de erre asszem hiába várok... Mindig túlzott elvárásokat támasztok velük szemben. :)
2022. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kifejezetten szeretem. Néhs kicsit megégetik, de az az egyik legjobb ropi
2022. szept. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Könyörgöm akikről te beszélsz, azok nem "balosok"! Ezt értsük már meg végre. Nekik többségében az a bajuk vele hogy a számukra ellenséges csapatban játszik.


Nekem az a bajom vele, hogy borzasztó önismétlő és demagóg, illetve bár elméletileg szakértő, akinek objektívnek kéne lennie ...gyakorlatilag "véletlenül" mindig mindenben pont egyetért a kormánnyal. ...Tisztában vagyok vele, hogy az O1G-koalíciónak (én így hívom azokat, akiket te balosnak hísz) is megvannak az ilyen emberei ...de ez az egymásra mutogatás része a problémának.


Egyébként Nógrádi nem volt ilyen. Én egy olyan 10 évvel ezelőtt még kedveltem, akkoriban amennyire én láttam autonóm figura volt.

2022. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak hogy balos vagyok, de:


- szociáldemokrata Olaf Scholz nem lesz német kancellár

- Sebastian Kurz a bukása ellenére osztrák kancellár lesz

- mire Európában az illetékesek összeülnek megtárgyalni hogy mit tegyenek, addigra vége lesz a háborúnak

- annak a valószínűsége, hogy Oroszország megtámadja Ukrajnát gyakorlatilag nulla

- de ha putyin támad másnap Kievben reggelizik

- ezután pár napja van ukrajnának és vége

- a szankciók semmit sem érnek

- nyugati fegyverek töredéke jut el hozzájuk

- a boszporuszt nem zárják le mert az 3. vh

- ha nyárig tart a háború európának vége

- ha télig ez háború eltart akkor európa megfagy

- szuperkatonáikat nem akarják bevetni


Ezek amik csak így hirtelen beugranak Nógrádi úrról. Sajnos a műsor amit csinálnak a disznófejű gyerekkel mára már egy ideológiai műsor lett, teljesen elrugaszkodva a valóságtól.

2022. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

9-es: Hú ez azért így végig olvasva elég kemény. XD Én már rég nem követem az ürgét, ezért nem is tudtam hogy ennyire melléfog folyamatosan.


Mondjuk ami a szankciókat illeti, abban van valami... Az egy dolog hogy az orosz hadiipar nem jut kulcsfontosságú alkatrészekhez ...de ez nem olyan dolog ami hónapokban mérhetően kifejti a hatását és láthatóan nem tántorítja el Putyint. Illetve az orosz gazdaság nem igazán akar összeomlani. Mindeközben Európában egyre komolyabb válság van ...mindez azért hogy Zelenszkij visszafoglalhasson még néhány falut. Szerintem nem éri meg, de mindegy...

2022. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!