Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a Mi Hazánk LMBTQP-t emleget a hivatalos csatornáján?

Figyelt kérdés
Azt hittem ettől lejjebb nem süllyedhet a párt. Azokat a fehér keresztény férfiakat, akik kislányokat zaklatnak hogy hívják vajon? 🤔

2022. szept. 11. 19:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%

Beteg emberekből áll a Mihasznák Mozgalom, Torokczukorkaitól Túró Dórán át Sumák Elődig.


Mit vártál?


Sajnos a pedofília relativizálásával valójában a gyermekeknek ártanak, ahogy a Fidesz is.


A céljuk persze az, hogy a tisztességes, felnőtt párkapcsolatban élő, adófizető és törvénytisztelő melegeket sározzák be és gyűlöletet keltsenek ellenük - odáig már nem visz a korlátolt agyuk, hogy belegondoljanak: éppen ők RELATIVIZÁLJÁK A PEDOFÍLIÁT és bagatellizálják el a súlyosságát azáltal, hogy egy lapra teszik a gyermekmolesztálókat a melegekkel.


Szerintük teljesen egykutya, hogy két felnőtt ember, szabad akaratából létesít-e szexuális kapcsolatot, kölcsönös megegyezés alapján, vagy valaki megerőszakol egy ártatlan gyermeket.

NEKIK MINDEGY, nincs különbség... :-(

2022. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%
11-es eddig ebbe nem is gondoltam bele. És sajnos tényleg igaz. Azzal hogy ezek a retardált fasiszták összemossák a pedofilokat velünk, melegekkel csak azért erik hogy bagatetlizálják a pedofília sulyossagat.
2022. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%

12.


Nem vagyok mi hazankos,de mindenki tudja,hogy köztetek van a legtöbb pedo.

2022. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%
13-as, erre mondják hogy mindenki magából indul ki. :D
2022. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14.


Mert hányingerem van tőled?

2022. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%

#11

Az óvodában szoktak személyeskedéssel csúfolódni és a nevekből viccet csinálni.

Látom leragadtál ezen a szinten.

2022. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
7%
#16 a pedofiloknak mindig az óvoda jár a fejükben... ej-ej...
2022. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%

Haver, nekem közöm nincs a pedofiliához.

Erősen radikális jobboldali nézeteket vallok és a Toroczkai pártja nekem nem is túl radikális ezért nem sorolom magam közéjük. Én a pedofilokat és a ratyikat is táborba zárnám aki meg sértő szavakat tenne bármely vezetőre az is menne velük. AMF

2022. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
40%

11

Majd ha a liberálisok éllovas netflixe nem gyárt ilyen tartalmakat,amik a libsi kritikusok szerint rendben vannak

[link]

Majd ha az amerikai elnök,nem egy vén beteg ,pedo f@sz lesz,akit a teljes libsi sajtó védelmez mert demokrata

[link]

Majd ha a hatóságok nem nézik tétlenül ,az évszázad legnagyobb pedofil ,és rasszista botrányat,mert rettegnek a beteg baloldali ideologiai megbélyegzés től,akkor van jogod arról az oldalról sopánkodni.

De addig nem.

A pedok,és az őket mosdatók nálatok vannak.

Ezek után világos az irány.

Igaza van a Mi Hazánknak!

Látom megakadt a torkodon a Torokczukorka!

A 16os jól mondja .

De gáz ez a sok butyuta név. :)

2022. szept. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

17

"#16 a pedofiloknak mindig az óvoda jár a fejükben... ej-ej..."

Szerintem inkább a cukor jár a fejükben

Tudod ,ahogy neked is állandóan

"Torokczukorkai"

Te vagy a gyakori cukros bácsija.

Ez ,sok mindent megmagyarázz!

2022. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!