Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt, hogy az EU nem ad pénzt,...

Azt, hogy az EU nem ad pénzt, ezt Orbán így tervezte, hogy legyen indok kilépni pár éven belül az EU-ból?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Igen, minden a terv szerint alakul, Orbán ki akarja léptetni MO-t az EU-ból.
Nem, Orbánnak szüksége van az EU-ra és az uniós pénzekre.
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem, Magyarországnak szüksége van az Uniós pénzekre, de ez Uniót nem érdekli.
2022. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Pikk Ász ***** válasza:
21%
Nem Orbán tervezte így, az EU bele akar szólni minden racionális érvet nélkülözve a politikánkba! Viszont én remélem, hogyha pénzt se adnak, akkor végre kilépünk. Iszonyú antidemokratikus és inkompetens banda ez az EU, nem ezért léptünk be anno. A sok hülye balos apokalipszist vízionál, hogyha kilépünk, akkor Afrika szintjére süllyedünk. Ez az ő spekulációjuk. Lépjünk ki, és kiderül.
2022. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt gondolta, hogy megkapja a pénzt simán, ahogy Merkel alatt. Merkel mindig kerülte vele a konkfliktust, de Merkel lelépett, új vezetés van.
2022. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Pikk Ász ***** válasza:
24%
Szükség lenne a pénzre, csak ők meg nem akarják csak úgy odaadni, bele akarnak érte cserébe szólni a MI dolgainkba. Tehát kéne, csak hát ha már nem adnak akkor mit csináljunk.
2022. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Remélem, nem lépünk ki. Nem akarom elhagyni az országot, itt a családom, a barátaim, de az lesz nekem a stratpisztoly.


Sokáig úgy gondoltam, hogy csak izmozik OV, mert kell neki logikusan nézve is az EU-ból jövő pénz, de mostmár nem vagyok benne biztos. Vagy megőrült vagy sikerült a közvéleményt hosszas munkával olyanná alakítania, akik ki akarnak lépni az EU-ból. Ő meg ki fog lépni.


Aki a kilépés mellett van mert mondjuk migránsok: őszintén, szerintetek ki az a migráns, aki ide akarna jönni és itt maradni? :D

2022. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Orbán egy f.sz. Egy f.szszopó f.sz!


Meggyöződésem, hogy fel sem merülne benne, hogy kilépjen az EU-ból, de annyira idióta, hogy a saját, pillanatnyi politikai érdekeiért addig hergeli a választóit, hogy a végén jön egy Mi Hazánk szintű, beszűkült, tuskó banda, és belekényszeríti a Fideszt egy Huxitba.


Én egyébként már nem vagyok képes felfogni, mi lehet Orbánék stratégiai célja, de úgy viselkednek, mint az elszabadult hajókötél...

2022. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pikk Ász ***** válasza:
24%

"Aki a kilépés mellett van mert mondjuk migránsok"


Ezt a mondatodat írd már le rendesen, mert nem derül ki, hogy mi is van azokkal a migránsokkal, vagy mi közük van nekik a kilépéshez.

2022. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Úgy értette valószínű, hogy aki a kilépés mellett van, hogy ne vonatkozzon ránk, mint EU tag Magyarországra a kvóta, ami alapján be kell fogadnunk migriket.

2022. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a migránstéma is izgi: ha nem vagyunk EU tagok, az azt is jelenti, hogy a mi országunk lesz az egyik utolsó ország az EU előtt, ahol fennakadhatnak a vándorlók. Kb mint most Szerbia, ahol ott állnak a tömegek a magyar kerítéssel szemközt. Ja, és akkor nem kapunk EU-s segítséget sem a kezelésükre...
2022. szept. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:

"ők meg nem akarják csak úgy odaadni, bele akarnak érte cserébe szólni a MI dolgainkba."

Nem beleszólni akarnak, kedves 4-es, egyszerűen csak az átláthatósági törvényt sürgetik, amivel lehetővé tennék az EU-s pénzek nyomon követését, amit aztán így nem lehetne a haverok zsebébe játszani. Az a szar az egészbe, hogy az EU azt a pénzt a nép felzárkóztatására adná, és ezt Viktorunk nem akarja, mert nem tud síbolni belőle. Inkább kínai hiteleket vesz fel, amit aztán az unokáink is nyögni fognak.

2022. szept. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!