Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád 30 éves kor fölött...

Támogatnád 30 éves kor fölött gyermektelenségi adó bevezetését, amit a gyerekesek kapnának, hogy könnyebben élhessenek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 16. 13:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2022. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan lenne,mintha más döntésének a felelősségét egy idegennek kellene vállalni.
2022. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%

Alapvetően liberálisan állok hozzá ehhez a dologhoz, én 25 vagyok, nekem is lehetne már, még sincs gyerekem, de mint az ország vezetője valahogy mégis ösztönözni kell a kormánynak a gyerekvállalást, mert különben nagy szarban leszünk, az anyagiak eggy dolog, de pont hogy a fejlett országokban nem szaporodnak, a korfa megfog rogyni, elöregedünk, nem lesz nyugdíj, nem lesz melós, kénytelenek leszünk engedni a migrációnak, ami teljesen kiszámíthatatlan jövőt hoz.


Lényeg az, hogy nem véletlen hogy azt akarják szaporodjunk, lehet hogy gané módszerekkel, de az is beteg amit a balliberális média nyomat, mintha tényleg azt akarnák hogy ne szaporodjon a fehér nép, hogy inkább keveredjen, aztán csodálkoznak, hogynagyon sokan emiatt ezt a mocsok maffiózót választják meg. A liberális médiának azt kéne hangoztatni hogy mindenkinek szabad döntése a szülés, az abortusz, de nem feladata annak propagálása hogy ez jó dolog lenne.

2022. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

#13


Tartsák el őket a gazdagok!

Van elég baja sokaknak gyerek nélkül is.

Amíg van,akinek 20 milliós karórára telik,addig ne azt adóztassuk,aki a gázt se tudja kifizetni!


Azért adóztatni valakit,mert nem tud eltartani egy gyereket olyan,mint a fasizmus.

2022. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az vállaljon gyereket, aki a SAJÁT keresetéből fel tudja nevelni. Nem más adójából.
2022. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Mert szerinted a rengeteg adókedvezményt,CSOK-ot,meg anyámkínját ki fizeti okoska? A pénz az nem a fán terem. Nekem 3 felnőtt gyerekem van, de ennél gusztustalanabb rendszert ami most van kitalálni sem lehetne.És mellé ezek a hergelések a kormány,meg a posztkomcsi ivadékok részéről,hát kinyílik a bicska az ember zsebében.

A legbosszantóbb mégis az, hogy nem az kapja aki rászorulna,hanem fizetheti mint a barom a pórnép a Varga Judit féle szociopata tolvajok CSOK-ját és ehhez ti még tapsoltok is.

2022. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Azok úgyis mindent megkapnak Viktortától, mert az nekik jár, meg ők "legalább" tettek valamit a társadalomért...

Ez mind h*eség, nem értek vele egyeet.

2022. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ez a második kérdésed amit látok és még mindig nem tudom eldönteni, hogy te tényleg ennyire buta vagy-e, vagy csak tetteted.
2022. szept. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"de mint az ország vezetője valahogy mégis ösztönözni kell a kormánynak a gyerekvállalást"


a gyerekvállalást normális oktatási rendszerrel és egészségüggyel, valamint kiszámítható jövővel lehet ösztönözni. Ezeket meg pont szétverte a csodás kormányod.

2022. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!