Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy derült ki anno az öszödi...

Hogy derült ki anno az öszödi beszéd? Ki hozta nyilvánosságra?

Figyelt kérdés
Akkoriban még nem nagyon foglalkoztam a politikával, és hiteles válaszra lenne szükségem. Ki vette fel, és ki hozta a nagy nyilvánosság elé?
2010. szept. 25. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Most már nem számít. Ha továbbra is foglalkozni kívánsz a politikával, akkor tudd, hogy jobban megéri lépést tartani a jelen eseményeivel, mint ilyesmiken filozofálni.
2010. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Gyurcsány Ferenc. Tudta, hogy botrány lesz belőle és ezzel nagyot profitálhat.
2010. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért volt ez jó neki? Hogy így kiutálják? Hisz gondolta, micsoda port fog kavarni.

Egyébként az elsőnek: 1. nem ez volt a kérdés 2. akkor minek tanulunk történelmet az iskolában, ha felesleges a múlton rágódni?

2010. szept. 26. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Kiutálják??? Gyakorlatilag a politika "hőse" lett, amiért ilyen "őszinte" volt. Az emberek képébe hazudott és a mai napig "bezzeg a Gyurcsány bevallotta" a műkomcsik kedvenc mondása.
2010. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Ezt senki nem tudja,mert nem derült ki. Az pedig marhaság,hogy saját maga hozta nyilvánosságra közvetlenül a választások előtt! Ma ugyan hülyének állítják be,de ez nem igaz! Az hozta nyilvánosságra,akinek ehhez érdeke fűződött!

Lehetett egy elégedetlen MSZP-s,de lehetett egy Fidesz ügynök is! A Fidesz ennek köszönhetően nyerte meg az önkormányzati választásokat!

Ez a teória nem olyan képtelenség,aminek hangzik. A 2006-os választások előtt a Fidesz irodájából törték fel az MSZP szerverét. Ha ezt megtették,akkor mást is megtehettek.

Soha nem fog kiderülni az igazság.

Ha valóban foglalkozni akarsz a politikával ,akkor arra figyelj,hogy ne csak a mostani politikusok véleményét olvasd,ne csak egy oldalúan. Hanem olvasd a korabeli újságcikkeket,mindkét oldal véleményét,használd a józan eszedet. Akkor világosabban látsz,ha az igazságot nem is tudod meg. A történelemkönyvek is sok hazugságot írnak a háborúról, a Kádár-rendszerről, a rendszerváltásról is.

Kérdezz olyan embereket,akik éltek azokban az időkben.

Nem vagyok és nem is voltam soha komcsi,de már éltem a háború alatt is. Tudom,hogy sok minden másképp volt,mint ahogy ma írják és mondják.

2010. szept. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

63-as mit jössz azzal, hogy te már éltél a háború alatt is?! úgysem hiszem el-.-

egyszer a Rákosi korszakot élted meg, másszor a háborút! menjéé máááá

Nem tökmindegy, hogy ki hozta nyilvánosságra? annyi volt a lényeg, hogy Gyurcsótány így próbálta letesztelni, hogy mennyit bír ki a népszerűsége! hálistennek belebukott!

2010. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!