Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Miért akarjátok,...

Ellenzékiek! Miért akarjátok, hogy Gyurcsányné hatalomra kerüljön?

Figyelt kérdés

Több ezer lájk a Gyurcsányné-cikken a Telex oldalán. Normálisak vagytok? Emlékeztek még 2006-ra?

És akkor ti azon röhögtetek a választások előtt, hogy "nem Gyurcsány a főnök" és csak Fidesz-propaganda az egész?

Most kiderült, hogy tényleg Gyurcsány a főnök.



2022. szept. 18. 16:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarom, csak azt akarom hogy orbán és elvtársai takarodjanak.


2010 ben még nem hittem volna hogy ezt mondom, de még gyurcsány is jobb volt...

2022. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
25%

#17


Igen, vállalom, hogy döntésképtelen vagyok (idén életemben először). Mert ha két tányér közül kell választanom, amin ilyen és olyan állagú fekália van, akkor köszönettel visszautasítom, és felállok az asztaltól.


A birkát arra értettem, ahogy a politikai elit viszonyul a néphez: jámbor állat, amivel mindent megtehetünk. Az elitbe nemcsak a Fideszt, hanem az általa életben tartott, sőt jól tartott DK-t is beleértem.

2022. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Dongaben ***** válasza:
31%

"ma 18:55" válaszadónak:

Gyurcsány és Orbán mindketten a KISZ vezérei voltak anno. Elég okosak voltak a belső infók alapján, hogy megszedjék magukat a váltáskor. Saját erőből ez tuti, nem ment volna...

Én egy olyan hatalomra vágyom, ahol élhetek magyarként... 20-30 év múlva kihal az a nemzedék, aminek jelentett valamit ez.

Beleolvadunk egy masszába, és eltűnünk, mint megannyi nép itt Európában...:(

2022. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
Emlékszem, hogy 2006-ban hogy rombolt a fideszes csürhe, azóta Orbán sikeresen szétverte az országot, nála még a sátán is jobb lenne.
2022. szept. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyok ellenzéki, kormánypárti se és nem is akarom de: olyan nyaka van hogy kifejelne mindenkit aki ellenfél xD pankrátornak inkább
2022. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!