Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik liberálisnak vallják...

Akik liberálisnak vallják magukat miért nem tudnak valódi liberális értékeket ,tetteket felmutatni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Liberális vagyok, elfogadom, aki elfogad, és nem akar korlátozni. Aki meg nem akar elfogadni, azt én sem fogom. Lehet így nem vagyok “szent” liberális, de akkor is így van.
2022. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szabó Ádám2 ***** válasza:
5%
Mert egy álomvilágban élnek. Nem fogják fel, hogy a világban sajnos egyszerűen sok rosszindulatú ember van (pártállástól és bőrszíntől teljesen függetlenül)... Sosem fog az ő naiv ábrándjaik szerint működni a világ, mert a problémák mélyebben vannak, mint amilyen szinten ők beszélgetnek azokról. És ha a valósággal valaki szembesíti őket, akkor előrántják a titkos fegyverüket. (. ....Megsértődnek!.... . .) Nincsenek valódi szavaik, nincsenek valódi tetteik sem. Csak felszínes követelődzés és panaszkodás. Csak budapesti liberális külsőségek. Tudom, mert az összes kedves, liberális családtagomnak ezek a legfontosabbak. Hogy ne kelljen bonyolult társadalmi gondokba belegondolniuk... Mert azok fárasztóak. A kényelmükkel, és az anyagi jólétükkel sokkal inkább szeretnek törődni.
2022. szept. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
31%
Akik ma liberálisnak vallják magukat, azok sajnos valójában modern kommunisták, eleve az, hogy baloldali valaki és egyszerre liberális, ellent mond egymásnak. Szabad piac, szabad társadalom, csak így tudna működni normálisan.
2022. okt. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!