Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindenki kormányellenes...

Miért mindenki kormányellenes ezen az oldalon? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
Bármely magyar politikai kérdésre tévedek, csak azt látom, hogy milyen sz@r a kormány, mennyire nem jó az egész. Ez azért fura, mert kétharmados többséggel nyert a Fidesz áprilisban, de valahogy örökké az egyharmad lesz a legerősebb. Miért?

2022. szept. 20. 20:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%

" No és 2010-2020 között? Akkor is gyenge volt a forint és magas az infláció? Ugye, nem?"


Nem a f@szt nem. Egy erős Kósai elszólással alig másfél év alatt cisnált a Fidesz kormány a 265Ft-os euroból 315-öst ( 2011 november ). A Covidnak is laza 340-es árfolyammal mentünk neki, az talán jobb volt 2020-ban mint 2010-ben a 265? :D

2022. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
64%
Itt több az ellenzéki. Választás előtt is így volt, és egymást hergelték, hogy tuti 2/3 lesz, hiába szóltunk, hogy nem sok esélyük van. Hát végülis 2/3 lett, csak nem nekik 🤣
2022. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%
#10: Figyu! 1990 óta a haladó (hahaha...ladó) baloldal 3 győzelmet tud felmutatni: 1994, 2002, 2006. Mind a három alkalommal a kommunista állampárt utódpártja (az MSZP) győzött. Először volt MSZMP-s pufajkással, aztán egy volt MSZMP-s SZT-tiszttel, majd egy KISZ-vezérrel. Ennyi. ...és ti KISZ-eztek, meg kommunistáztok, miközben minden kormányozok és miniszterelnökötök vérkomcsi volt? Gondolkozz már!
2022. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%
*minden kormányotok
2022. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
45%

"Nem mindenki, de a többség. Ide jár a sok frusztrált ellenzéki..."


Te meg arra vagy büszke, hogy Fideszes vagy, miközben az országunk romokban van a Fidesz 13 éves kormányzása után, most akkor melyik a jobb? Rablóbandát támogatni, vagy frusztrált ellenzékinek lenni?

2022. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
44%

"Itt több az ellenzéki. Választás előtt is így volt, és egymást hergelték, hogy tuti 2/3 lesz, hiába szóltunk, hogy nem sok esélyük van. Hát végülis 2/3 lett, csak nem nekik 🤣"


Neked lényegében ugyanazt tudom mondani, mint amit az előző kommentemben írtam (ma 21:30). Büszke vagy rá, hogy nyert a Fidesz? Büszke vagy rá, hogy Fideszes vagy, miközben 2023 ban ugyanúgy romokban van az ország, mint 2010 ben volt? Én elfogadom, hogy a többség a szart akarja az ország élére, de vicces, hogy ha nyer a szar, arra ennyien vagytok büszkék!

2022. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Természetesen ebből a kérdésből is politikai háború lett akaratom ellenére, de hát valahogy éreztem, hogy így lesz... #15 ha az ellenzék lenne kormányon gondolod nem lenne ugyanúgy rablóbanda belőle?
2022. szept. 20. 21:36
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

"A forint gyengülése és az infláció pedig az elmúlt évek külső körülményeinek következményei (Covid, háború, energiaválság). Ezt a bölcsebb választók belátják (ezért is nyeri a Fidesz sorra az időközi választásokat is), te viszont képtelen vagy rá."


Akkor arra válaszolj nekem, hogy miért Magyarországon drágult a legtöbbet a kenyér az Eu ban? Meg ha a háború és a kovid okozza az inflációt, akkor az osztrákoknál meg a németeknél miért kisebb az infláció? Nekik is ott volt a kovid, meg a háború! Ráadásul a KSH kisebb inflációt közöl, mint amennyi valójában van de még a bevallott inflációnk is Eu átlag feletti!


A forintra visszatérve! A többi ország fizetőeszköze nem produkált ilyen mértékű romlást, mint a forint. Ez mért van?

2022. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%
#15 17 év lesz az. Sokan elfelejtik a '98-'02-t. Pedig már akkor látszott, hogy ha valaha alkotmányozó többséget szerez az orbán, itt kő kövön nem marad...
2022. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
31%

"Természetesen ebből a kérdésből is politikai háború lett akaratom ellenére, de hát valahogy éreztem, hogy így lesz... #15 ha az ellenzék lenne kormányon gondolod nem lenne ugyanúgy rablóbanda belőle?"


Hát őszintén van egy ilyen sejtésem velük kapcsolatban, de gondolom ők hajlandóak lennének csatlakozni az Eu ügyészséghez is és bár nem tudom, hogy mennyire hatékonyak de akkor ennyire nem tudnának lopni.


Viszont ezt szerintem még nagyon sokáig sem fogjuk megtudni, mert láthatóan a magyar népnek a Fidesz kell, minden aljas mocsoksága ellenére is. Az inflációnk az egekben, az életszínvonal csökken de a népnek még ígyis a Fidesz kell. Ezen lehetne sokáig vitázni, hogy ez miért van de ez van.

2022. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!