Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mindenki kormányellenes...

Miért mindenki kormányellenes ezen az oldalon? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
Bármely magyar politikai kérdésre tévedek, csak azt látom, hogy milyen sz@r a kormány, mennyire nem jó az egész. Ez azért fura, mert kétharmados többséggel nyert a Fidesz áprilisban, de valahogy örökké az egyharmad lesz a legerősebb. Miért?

2022. szept. 20. 20:46
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#20 köszönöm. Csak mert nekem van egy olyan érzésem, hogy bármelyik oldal is lenne kormányon, egyik sem lenne igazán jobb a másiknál. És ez a szomorú a magyar politikában, hogy nincs jó, csak kevésbé rossz. Az, hogy melyik a kevésbé rossz, azt pedig mindenki döntse el saját maga.
2022. szept. 20. 21:58
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"És ez a szomorú a magyar politikában, hogy nincs jó, csak kevésbé rossz."


Én inkább úgy fogalmaznék: nincs jó és a sok sz@r közül válogatunk mindig.


Lehet itt a Fideszt és az ellenzéki pártokat is fikázni, de ha nem lenne olyan ember aki ezekre szavazna akkor már rég kihalt volna mindkét irány a politikából. De amíg a lakosságnak ilyenekre van igénye..

2022. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%

Én semmit sem tudtam a helyzetről, a netet nem politikára használtam. 3 GB net 1500 forint volt... szóval igazából a könyvtárban kezdődött A magyar polip című könyv, olvasgattam, de nem olvasmásnyos sok az adat évszám...

Tehát a kis nettel nem sok lehetőségem volt, mint a gyk... és "hogyan lophatna már?" Állandóan lepontoztak és muszáj volt utánanéznem. Ez akkor valósulhatott meg, amikor a szolgáltató 2000 havi díjért korlátlan videó adatforgalmat biztosított a közösségi médiákon (fb, Instagram, Twitter) Olyan 2016 körül értettem meg sok mindent. Engem nagyon meglepett. Az biztos, ner nélkül sötétben maradtam volna a mai nápig is és az m1 agymosó médiájának lennék az áldozata. Néhány hónapja meg az információk teljes birtokosa vagyok, merr youtube videókat is nézhetek, ugyanis 5 nap korlátlan net 2000 forintért nem pénz. Nem csodálom hogy a Vodafone felvásárolta, a net még veszélyes a rezsimre.

2022. szept. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
68%

"Bármely magyar politikai kérdésre tévedek"

"kétharmados többséggel nyert a Fidesz áprilisban"

Mert nem a Gyakori (politika kategóriájának) felhasználói szavaztak, hanem a magyar választópolgárok. Ilyet kérdezni...

2022. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, én értem, de aki magyar választópolgár az van fent az oldalon is, nem?
2022. szept. 21. 16:07
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem mind.
2022. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!