Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szűnt meg a rezsicsökken...

Miért szűnt meg a rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés

Pont amikor értelme lett volna... Beszedi az állam a rengeteg adót tőlünk.

Ennyit sem érdemlünk a rezsicsökkentést legalább?

Főleg ebbe a nagyon hideg országba ahol már majdnem egész évben fűteni kell (2-3 hónapot talán nem)



2022. szept. 23. 21:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
#40 El vagy tévedve. Már jóval azelőtt sem volt elég fizika-matematika-kémia tanár. Lásd -e három tantárgy összevonása természettudomány néven az általános iskolákban - Gyurcsányéktól származott. Hasonlóan abban az időben verték szét az oktatást, a kétszintű érettségi bevezetésével és a Bolognai rendszer kialakításával a felsőoktatásban.
2022. szept. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
52%
A Fidesz meg folytatta, és kedvet nem kaptak többen a pedagógus pályához, pedig 12 év alatt lett volna lehetőség megreformálni és pozitív irányba fordítani az oktatást, nem tették meg, még jobban lezüllesztették. Most már nem csak természettudományok terén lesz tanárhiány, hanem általánosságban.
2022. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

#41

Egy újabb fideszes troll.

Köszönjük a show-t, lehetett volna viccesebb.

2022. szept. 26. 10:28
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
42-43 Már bocs, de hogy nem vagytok tisztában az oktatási rendszer akkori állapotával, talán nem is éltetek még akkor... az ebből fakadó tudatlanságotokat és tájékozatlanságotokat nem vagyok hajlandó magamra venni. A lepontozás is jól tükrözi a neveletlenséget és a szellemi sötétséget, amelyen nem tudok segíteni, így észemről a vitának ezt a vonulatát lezárom.
2022. szept. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
44-es pedagógusgyerek vagyok, nemhogy akkor, de még korábban is éltem. Végignéztem, hogyan teszik tönkre egyre jobban az oktatást, hogyan vált egyre szarabbá diákok és pedagógusok számára egyaránt.
2022. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!