Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Gyurcsánynak Orbánró...

Igaza van Gyurcsánynak Orbánról, hogy fogják a fiút. Egyszer majd ki fog derülni mivel. Tehát, hogy idegen hatalmak valamivel tudják zsarolni Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

[link]


Valóban, sok embernek itthon nem számít hogy a miniszterelnök idegen érdekek mentén ugráltatható, de azért van a nemzetárulásnak is minősített esete.



2022. szept. 26. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű. És az a valami az az ügynökakták (tudjátok aminek nyilvánosságát 23x szavazta le a fidesz), és a pártállami titkok, mármint azok másolatai, vagy éppen eredetijei moszkvában...
2022. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Könnyen lehetséges. Mo már csak névlegesen szabad ország, Orbán eladta saját magát is, már nem vagyunk saját magunk ura.


De kit érdekel? El lehet költözni ha nem tetszik. Én megtettem, kiköltöztem Nyugatra? És megbántam? Hát nagyon nem. Még sosem volt ennyi pénzem egész életemben, amit pár hónap alatt féltetettem itt. Még sosem éreztem magam ennyire biztonságban anyagilag és az élet minden más területén.

2022. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, lehet hogy igaza van és tényleg zsarolják. De azt is el tudom képzelni, hogy ennyire aljas és ennyire torz a személyisége és csak és kizárólag a hatalom érdekeli és azért bármire képes.
2022. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Nem is tudom kiket pénzelnek Külföldről.


[link]

2022. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván lehet hogy igaza van ,ez is lehetséges.
2022. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Van olyan gyagya aki még bármit is meghallgat vagy elhisz Gyurcsánynak????


Már meg sem hallgatom amit ez a notorius hazudozó mond egyáltalán!!!!

2022. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell Viktortát fogni, bes*el az bárkinek: itthon megy a nagy, derék, de dagadt harcos mitugrász, külföldön meg a pincsikutya üzemmód.
2022. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan "régi" politikus az országban, akinek ne lett volna köze a 90-es évek alvilágához. Orbán esetén érdemes megnézni Pintér Sándort, illetve Semion Mogilevich urat, aki ugyancsak baráti viszonyt ápolt Putyinnal. Plusz 1-2 német gengsztert. Arról fotó is van ahogy Magyar Róberttel pózol.
2022. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom.De úgy mondja ezt Gyurcsány, mintha ő annak idején nem hívta volna meg Putyint vacsorázni az otthonába és nem adott volna ajándékba kiskutyát Putyinnak.
2022. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

#4 TE HOL ÉLSZ??

A Fideszt is támogatják amerikai konzervatívok, és ők is nyíltan pénzelik néhány szövetségesüket Romániában, szlovákiában.

Ez neked ennyire meglepő? A magyar választásokat régóta finanszírozzák külföldi zséből. Ez normális.

2022. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!