Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szoltok ?

Ehhez mit szoltok ?

Figyelt kérdés

Direkt nem (Fideszesek által liberálisnak nevezett cikket rakom, mert nem nyitnák meg)


“ Az ukrán elnök kedd esti, olasz nyelvű bejegyzésében reményét fejezte ki, hogy az új kormány és Kijev együttműködése gyümölcsöző lesz, amire angolul válaszolva Meloni elmondta, hogy


“számíthat hűséges támogatásukra az ukrán nép szabadságharca során.”


[link]



A háborúnak vége lehetne már! De ez sokaknak meglepetés lehet, hogy nyiltan nyugat mellé állt (én utánaolvastam, szerencsére nem az M1 hanem nemzetközi oldalon láttam hogy nyugatbarát, Atlantista. :) Akkor mondtam, hogy jöhet.


Külön jó, hogy Salvini és Berlusconi ha egyesülne együtt se nem érik be Meloni-t így Meloni a döntő. :)



#OlaszországMaradNyugaton #GoMeloni #GoodWorkMeloni
2022. szept. 28. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepő, Meloni eddig is elég Zelenszkij-párti volt. Sok jelentősége nincs ezeknek a nyalakodásoknak, ettől az ukránok helyzete nem változik.
2022. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit mert semmi jelentősége nincs hogy ők ott mit gondolnak.sosem gondoltam volna de Olaszországban rosszabbak az utak mint nálunk,többezer Km utat kellene újra alapozniuk+aszfaltozniuk.szóval van mit tenniük jócskán,házon belül is.
2022. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

17:32


Az nem zavar, eddig úgy harangozták be mintha Putyin táborában lenne, mondjuk a két srác lehet, de ő nem.

2022. szept. 28. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:
33%

#3 "Az nem zavar, eddig úgy harangozták be mintha Putyin táborában lenne, "

Kicsoda és ki mondott ilyet?

Tulajdonképpen miről szól a kérdésed?

2022. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Sok jelentősége nincs mit gondol Meloni ez ügyben,a lênyeg hogy álljanak ki magukért és ne csicskuljanak be brüsszelnek.🤷
2022. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
3: Ki harangozott mit? Az hogy te tájékozatlan vagy, a te bajod. Eleve mi az, hogy "Putyin tábora"? Marhaság.
2022. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Összekevered őket. Dinnyés Györgyi kiáll Ukrajna szuverenitása mellett. Mentő Máté a Putyin rajongó.
2022. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

18:16


“Dinnyés Györgyi” csak nem te is követed Natáliát ? 🥰 Én tudtam hogy Meloni Atlantista, de azt is hogy euroszkeptikus, de ha így állunk, én csak őrülök.


Ki az a Mentő Máté ?

2022. szept. 28. 19:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Cseh Katalin a legszebb magyar politikusnő!
2022. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, a szélsőjobbosok Ukrajna mellett állnak.

Mármint az igazi szélsőjobbosok.

2022. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!