Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Mi Hazánk és Fideszesek első sorban, de jöhet bárki


[link]


2022. szept. 29. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Oh máj gád.😱


Na,örülsz?

2022. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem aztán 68.


Csak azért, hogy a sok keletimádó megmentő összeesküvéshívő is felébredjen hogy a kelet ugyan úgy benne van

2022. szept. 29. 08:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez az egész egy színjáték. Ez már a covid alatt kiderült, amikor az oroszok is tették a dolgukat. Putyin eljátsza most a rosszfiú szerepet, de megvan a megállapodás, hogy mit kap érte cserébe.
2022. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nincs nyugat és kelet. Az egész világ egybe van nyitva. A globális ipari civilizációnk az elkerülhetetlen összeomlás felé tart.
2022. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most egy protokollkézfogáson agonizálsz?

Micsoda videós munkásság...

Szánalom.

2022. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 D-Mano ***** válasza:
91%

A Mi Hazánk csak a nyílvánvalót látja és mondja ki. (Mármint amikor van egy szervezett csoport szupergazdagokból és szuperbefolyásos emberekből, akik bizonyos szándékaikat nyíltan közlik, és a valóságban az ő korábbi célkitűzéseikhez vezető dolgok zajlanak szemmel jól láthatóan, akkor annak azért elvileg nem kellene akkora szenzációnak lennie, hogy ezt valaki meglátja és kimondja, mint ahogy a Mi Hazánk teszi... >Most a Világgazdasági Fórum nevezetű háttérhatalmi alszervezetről beszéltem) De már ez óriási előrelépésnek számít, mert az emberek zöme még a nyilvánvalót SEM látja...


Drábik Jánost, a Mi Hazánk másik fő forrását, viszont nem értem. Legalábbis azok alapján, amiket hallgattam, olvastam tőle, ő is csak max a nyúl üregének közepéig lát el. És szinte csak a háttérhatalom egyik ("USA-központú") frakciójának "felszínközeli" tevékenységeit tárja fel. Az oroszokat irányító és egyéb frakciókról már jóval kevesebbet tud/beszél. Pedig ő neki ez a kutatási területe évtizedek óta.


A lényeg, az oroszok, most a nyíltabban, jól láthatóbban működő nyugati háttérhatalmi frakció felszínközeli célkitüzéseivel szemben lépnek fel LÁTSZÓLAG. Eljátsza annak a frakciónak az álellenségét. Így a frakciók felett álló fő háttérhatalmi csoport az "irányított ellenzék" és az "oszd meg és uralkodj" taktikáját alkalmazhatja, hogy a terveit megvalósíthassa az egész Földön.

2022. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
#6 Mi az a mesterterv? Aztne mondd hogy több pénz kell nekik mert a jelenlegi gazdasági struktúra e tekintetben most abszolút a kezükre játszik.
2022. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

“Putyin eljátsza most a rosszfiú szerepet, de megvan a megállapodás, hogy mit kap érte cserébe.“


Némelyeknek jó valakinek rossz. Valakinek Biden a rossz valakinek jó.


Mondjuk ha választhatok én Bident támogatom.



Az új világrend meg közel se biztos hogy liberális lesz… Ahogy mennek a dolgok, a széljobb nyer teret, és tudjuk hogy komcsitól-széljobbok sokan vannak az nwo mellett, olyan is biztosan aki úgy csinál mintha ellene lenne, csakhogy megtévessze az embert.

2022. szept. 29. 09:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A világnak nem lehet egyik anpról a másikra ekora változásokat beadni, ezért kellenek ezek a színjátékoka coviddal, háborúval, stb. Elöbb utóbb el kell érni a források közös célzott és fenntartható felhasználását. Ezt önzö, középkori felfogású, magántulajdonon lovagló népességgel nem lehet megtenni, hisz bárki pénz közelébe kerül, rögtön éhessé válik, és önzö módon harácsol össze mindent amit lehet, mintha nem lenne holnap.
2022. szept. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#7: Keress rá Claus Schwab-ra és 2030-ra. Rá fogsz jönni, hogy mi a terv.
2022. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!