Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék direkt nem akart...

Az ellenzék direkt nem akart nyerni a választásokon, mert látták a közelgő krachot?

Figyelt kérdés
akkoriban ment ilyen pletyka, hogy direkt nem akarnak nyerni, és a fidesz fejére fog borulni a válság.

2022. szept. 29. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Utólag ezt mondják, persze XD Sőt, Gyurcsány már úgy emlékszik, hogy ő ott sem volt XD
2022. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Csak magyarázkodás. Nem hiába tárgyalt MZP is Brüsszelben, egyből megkaptuk volna a visszatartott eu-s pénzeket, ha ők nyernek. Viszont a mostani balhé töredékéért is a fidesz már utcára vitte volna a híveket, és jönnének az előrehozott választások és a 4/5.
2022. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
A Fidesz sem akart nyerni, pont a fent említett okból.
2022. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 árokpart ***** válasza:
81%
3-as Nem akart nyerni???? Hiszen a falig elment az osztogatásban, pont röbbek között azért vagyunk ekkora bajban.
2022. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy rosszul becsültem meg a helyzetet, de nekem már akkor is az volt a benyomásom, hogy ők arra játszanak, hogy most legyünk szarban. Én is láttam az osztogatást, de tényleg csak ezzel tudtam magyarázni.

De mivel nem Magyarországon élek, nem is tervezek visszamenni, és ugye nem is szavaztam, ezért lehet, hogy valami elkerülte a figyelmemet.

2022. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a választások előtt is azt mondtam, hogy jobb, ha a Fidesz nyer, mert akkor nem az ellenzékre borul a probléma, és nem jöhet a Fidesz megmentőként. A nagy osztogatás emiatt is volt, hogy ha netán veszít a Fidesz, kerüljön kényszerpályára az ellenzék, legyen minél jobban kiürítve a kassza. Akkoriban kiröhögtek ezért. Mondjuk abban azért reménykedtem, hogy legalább 2/3 nem lesz a Fidesznek.
2022. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Képzeljétek el, hogy a fideszesek, akik most azt mondják, hogy nincs semmi gond a gazdasággal,mit mondanának, ha az ellenzék kormányozna. Habzó szájjal őrjöngenének a 420 forintos eurón, meg a rezsiemelésen, hogy az ellenzék nem tud kormányozni.
2022. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ellenzék lenne hatalmon annyira őrjöngenének a rezsicsökkentés megnyirbálásán, hogy a szemgolyójuk kifolyna a helyéről. Még jó, hogy most mindent is meg lehet magyarázni a szankciókkal. Mondjuk nem értem, hogy akkor februárban nekünk miért volt már hatósági árazás...


Egyébként a DK és a Jobbik azután nem akart látványosan nyerni, hogy MZP nyerte az előválasztást. Ilyen ez a politika. Ha nem a mi almunk kölyke a nyerő nem lesz leveses csont, csak száraz kenyér.

2022. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Direkt nem akart nyerni.

Zéró felelősség, fix fizu.

Amúgy se tudtak volna mihez kezdeni.

2022. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Aki dudás akar lenni, annak pokolra kell menni. Ha ellzék nyeri a választást egy újabb 2006 lett volna, vagy valami hasonló. A káosz biztosan. A Fidesz és hívei magukat fogják lehúzni a wécén. Ezt jelentette a "készülünk"


Az érnyékkormány készen áll Magyarország megmentésére.

2022. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!