Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a népszámlálás után?

Üzleti Kisokos kérdése:

Mi lesz a népszámlálás után?

Figyelt kérdés
Kételyeim vannak a népszámlálás iránt. Sok videót néztem, nem mondom kitől. Kérdeztem sok embert, de még mindig bizonytalan vagyok. Ezért is gondoltam, hogy fordulok hozzátok. Nem biztos, hogy tudjátok ti is az igazságot. Ezért megkérek mindenkit, hogy aki Istenhez tartozik és már évek/évtizedek óta, vagy most kezdett Istennek szolgálni (NEM VALLÁSBAN!), akinél nála van az igazság, csak az válaszoljon a kérdésemre! A végére hagyok egy lehetőséget arra, hogy szavazzatok személyre szabott választási lehetőségekkel.

2022. szept. 30. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Hagyjál ezzel a kérdéssel, te!
Istenhez tartozok, megkaptam Istentől az igazságot, ezért válaszolok a kérdésedre.
Ne haragudj, de nem tudok semmit.
Miért aggódsz a népszámlálás miatt? Nem kell félned semmitől!
Lesz, ami lesz.
Mindig is volt népszámlás, de hát látod, élünk, virulunk!
Mindannyian meghalunk!
25 szavazat
1 2 3
 1/21 árokpart ***** válasza:
84%
Mi lenne meg leszünk számolva.
2022. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Öhm... Istenhez tartozó, de nem vallásos emberek? Mivan?

Mi a kérdés?

2022. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Még mielőtt gyártanád a konteót:

Nem azért lesz törölve a kérdésed, mert el akarnak hallgattatni, hanem szimplán csak azért, mert ez nem egy kérdés, nem derült ki mit akarsz megtudni.

2022. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

“ Öhm... Istenhez tartozó, de nem vallásos emberek? Mivan?”


Vallásos = Vasárnapi keresztény, aki elmegy mert ezt a hagyományt látta a szüleitől


HÍVŐ = Aki próbál Jézushoz hasonlóan élni, és rendszeresen olvas Bibliát, vagy érdeklődik a hit iránt, vagyis vonzza Isten megismerése és Jézussal való közösség

2022. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

4es, oké, ezt tudom... bár melyik ember az, aki ezt megítéli?:D

Vizont a kérdező nem ezt írta. "Istenhez tartozó", de nekem eléggé úgy tűnik, hogy nem a klasszikus kereszténségről beszél..

2022. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
Miért kellene megszámolni? Nem tudják hanyan vagyunk
2022. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as felhasználó!


Csak azt akartam megtudni, hogy mi lenne a népszámlálás után és túlragoztam. Szóval ne haragudj, ha esetleg nem értetted a kérdésem. Legközelebb erre figyelek! Egyébként hogyha már itt írok, hogyan tudnám kitörölni ezt a kérdést?

2022. szept. 30. 23:49
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

"Mindannyian meghalunk!"

Hát ez az egy, népszámlálástól függetlenül, tagadhatatlan.


Amúgy meg mit akarsz kérdezni???

2022. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudod kitörölni. A modik törlik vagy jelentés alapján, ha jogosnak ítélik, vagy küldesz nekik mailt, hogy töröljék ki. Annyi faxnit meg nem ér, elfér ez itt.


És hát mi lenne utána? Összesítik az adatokat és statisztikákat cisnálnak.

Pl a vallásról szóló adatok alapján ítélik meg, hogy melyik eghyáz kapja meg az egyház titulust illetve a tagok száma alapján kapnak állami támogatást.

A különböző fogyatékosságokat is valahogy számba veszik... gondolom..

Meghát frissítik a népességre és annak eloszlására ovnatkozó adatokat. Pusztán az, ha felírják hány születés és halál van,a z nem elég, hiszen van ki-bevándorlás is, úgyhogy kell a pontosítás.

2022. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Egy újabb népszámlálás amit követ egy újabb valamikor később.ezután viszont tudod mi lesz ugye?
2022. okt. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!