Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak sem jött még meg a...

Másnak sem jött még meg a népszámlálással kapcsolatos levél, amiben az online kitöltéshez szükséges kód van?

Figyelt kérdés

Nekem még nem jött meg, pedig már szombattól lehet kitölteni és én online akartam...

Azt írják a honlapjukon, hogy szeptember végén küldik mindenkinek, ide nem hozzák ki a postát ahol lakom, hanem nekem kell bemenni a faluba a postára megkérdezni jött-e valami, ma voltam és még nem jött meg.

Van még így más is??

Vagy elkeverhették a postán (már többször volt ilyen, hogy nem jött meg levelem és nem is találták meg)? Ha elkeverték ilyenkor mi van, muszáj lesz személyesen intéznem?


2022. szept. 29. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Nekem sem jött meg sajna
2022. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk akinek van ügyfélkapu regisztrációja, annak elküldhetnék az üzenet tárhelyére. Ezzel csökkenne a teher, amit a kódos papírok kinyomtatása és postázása jelent.
2022. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezek nem névre szólóak, hanem egy ingatlanhoz kötött. Egy ingatlan egy levél.
2022. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Szerinted hülye vagyok? Egy ingatlanba lakok (egyedül) és nem kaptam levelet, érted?????
2022. szept. 29. 12:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Értem hát. Biztos meg fogod kapni:)
2022. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyébként most olvasom, hogy akinek nem jön meg vagy elvesztette az ügyfélkapun keresztül igényelhet kódot, viszont arról semmit sem találok, hogy konkrétan hogyan lehet igényelni, mit kell kitölteni stb...
2022. szept. 29. 12:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Igazából a 2-es válaszolónak írtam:)
2022. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7. Azt jelezni szokás, különben honnan tudjam?!
2022. szept. 29. 12:47
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazad van:)
2022. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Valaki tudja, hogy hogyan lehet ügyfélkapun keresztül kódot igényelni?
2022. szept. 29. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!