Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látva, hogy a magyar nőket...

Látva, hogy a magyar nőket nem igazán mozgatta meg a szívhang törvény, várható, hogy meghoznak egy rendes abortusz-szigorítást is?

Figyelt kérdés

Szerintem ez a törvény teszt volt arra, hogy hogyan viszonyul a kérdésehez a társadalom, és látva a lézengő 1-2 ezer embert a tüntetésen kijelenthető, hogy nem nagyon hatott meg senkit.

Ezek után várható szerintetek, hogy egy normális, keményebb szigorítást is hoz majd a kormány? Gondolok pl. arra, hogy csak nemi erőszak vagy tényleges mélyszegénység esetén lesz lehetséges az abortusz és soha nem kényelmi okokból, vagy végre az apák is beleszólhatnak a saját gyerekük életébe, nem kizárólag mindenről a nő dönt.

(A feministák most kérem ne szemeteljék teli a kérdést a sejtcsomós butaságaikkal, köszi.)



2022. okt. 3. 09:39
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

27-30:

az a baj, hogy nagyon látszik, hogy ugyanaz az egy emberke vagy.


Igen, most már náci is vagyok, én, aki védem az emberi életet... gratulálok a logikádhoz :D

Gyerekem már régen van, a hozzád hasonló beteg gondolkodásnak az egyetlen előnye viszont, hogy te nem örökíted tovább a génjeidet. Jól van ez így, a természet szelektál.

2022. okt. 5. 05:39
 32/51 anonim ***** válasza:
97%

#31 nem egy felhasználónak lehet ilyen véleménye rólad.

Hát nem tudom, nyomorba kényszeríteni már születés előtt a gyereket… nagylelkű…

Honnan veszed, hogy nekem pl nincs gyerekem? 😂😂 a varázsgömbödben láttad? idióta

2022. okt. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
96%
05:39: szegény gyerek, ilyen szülővel...
2022. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Szegény magzat, aki lehetőséget sem kapott az életre ilyen "anyákkal".
2022. okt. 5. 10:50
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hallgasd végig a 11-es kommentben linkelt videót.
2022. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
#34 igazad van, sokkal jobb lesz neki egy olyan anya, aki nem akarja, mert “nem illik örökbe adni”. Jobb lesz neki olyan anya, aki teherként kezeli, és érezteti is vele. Jobb lesz neki egy olyan anya, aki büntetésként tekint rá. Aki nem tudja biztosítani neki a megfelelő körülményeket. Aki folyamatosan költözteti, és érzelmileg bántalmazza, mert o is tudja, hogy nem akarta a gyereket. De muszáj. Milyen élete lesz a gyereknek? Szerintem nem minden életet éri meg élni.
2022. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
78%

Na most én is hozzászólok ehhez úgy hogy abortusz előtt vagyok.

Okaim qaz anortuszra, testileg, lelkileg sem én, sem párom nincs felkészülve a szülővé valláshoz.

Albérletetben vagyunk ami kicsi 3 embernek.

Nem tudnánk vállalni mert anyagi szinten nem vagyunk jók. Ketten keresünk összesen 400e körül.

Megelőzni megelőzhetük volna, pl védekezéssel. Amúgy olyat is hallottam hogy fogamzásgátló mellett esett teherbe a hölgy.

És engem ez most megvisel, mivel rosszkor csúszott be a baba, és legszívesebben megtartanám, de nem tudom az anyagiak miatt.

Szóval én örülnék neki ha nem szigorítanák az abortuszt, mivel sok hozzám hasonló nő van.

És igen ha védekeztünk volna akkor ez nem történik meg.

2022. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
34%

37

"és legszívesebben megtartanám, de nem tudom az anyagiak miatt."


Mindenki azt csinál amit akar...

De most őszintén mi pénzbe kerülhet egy csecsemő ellátása, ha a szülő nem vesz össze mindenféle csilli-villi méregdrága bilimbaszt?Hanem csak a gyerek valódi szükségleteire koncentrál.Enni egy jó darabig belőled eszik.Pelenka is van mosható.Abból sem muszáj eldobhatót venni.Ruha,babakocsi meg bizonyára van a rokonságban valakinek,akinek már nem kell.

2022. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
82%
#38 szerintem ne turkálj más pénztárcájában. Nem mindenki a minimumra törekszik.
2022. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
82%

#38 nem mindenki tud szoptatni. Van, hogy egyszerűen nincs elég teje a nőnek, vagy hamar elapad. És mi van, ha komplikációk lépnek fel a terhesség során? Beteg lesz a baba? Kezelésekre lesz szüksége, stb. Ja, azzal nem számoltunk előre, nem tudjuk kifizetni, akkor inkább nem visszük haza a babát? Nem mindenkinek van nagy családja, vagy családja egyáltalán, akikre lehetne számítani. Különben sem arra kell építeni, hogy majd segít valaki. Ha én nem tudom megoldani, akkor nem vállalom. Ez ilyen egyszerű.

Mi lesz akkor, ha a nő fizetése kiesik? Kap valamennyi támogatást, de messze nem lesz elég a babára sem, nemhogy a fizetését pótolja a háztartásból. Kicsit kérlek gondolkozz el, nem mindenki akar csak azért nyomorogni, és még jobban összehúzni magát, mert szerinted az megoldható.

2022. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!