Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látva, hogy a magyar nőket...

Látva, hogy a magyar nőket nem igazán mozgatta meg a szívhang törvény, várható, hogy meghoznak egy rendes abortusz-szigorítást is?

Figyelt kérdés

Szerintem ez a törvény teszt volt arra, hogy hogyan viszonyul a kérdésehez a társadalom, és látva a lézengő 1-2 ezer embert a tüntetésen kijelenthető, hogy nem nagyon hatott meg senkit.

Ezek után várható szerintetek, hogy egy normális, keményebb szigorítást is hoz majd a kormány? Gondolok pl. arra, hogy csak nemi erőszak vagy tényleges mélyszegénység esetén lesz lehetséges az abortusz és soha nem kényelmi okokból, vagy végre az apák is beleszólhatnak a saját gyerekük életébe, nem kizárólag mindenről a nő dönt.

(A feministák most kérem ne szemeteljék teli a kérdést a sejtcsomós butaságaikkal, köszi.)



2022. okt. 3. 09:39
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:
100%
50es leírta amit lényegében én is gondolok. Pontosan, meg szülném, de mivel ahol lakunk alkalmatlan rá így inkább nem. Annak meg nem lenne értelme hogy megszülöm, utanna meg elveszik, mert a körülmények nem jók. Mi értelme lenne. Tönkretenném sajátmagam. Úgyhogy inkább most, amíg még csak egy petezsák. 12 hetes kora után mondják már azt hogy magzat, illetve hogy az illető kismama. Nőgyógyászom mondta. Ja és az orvos nem azon volt kiakadva hogy elvettem, ha nem azon hogy hogy lehetem ennyire felelőtlen a védekezést illetően.
2022. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!