Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz azt mondja hogy...

A Fidesz azt mondja hogy tomboló jólét van Magyarországon. Akkor erre mi a magyarázat?

Figyelt kérdés

Tombol a jólét, Magyarországon a legjobb élni stb.

Vagy mégse?

[link]


😱😱



2022. okt. 6. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Most már inkább a fidesz is arról beszél, hogy máshol milyen bajok vannak, hogy elterelje a figyelmet az itthoni bajokról.


Nemrég belenéztem az M1 híradóba, és az elején perceken át sorolták, hogy milyen problémák vannak más országokban, próbálják sulykolni a hívekbe, hogy máshol még rosszabb, mint itt.

2022. okt. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Ne használjunk olyan szavakat, mint a magyarázat, használjuk helyette a fideszázat kifejezést, legalább annyi valóságtartalma lenne, mint a liberálfasizmusnak!
2022. okt. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Kettő dolgot már megtanultunk a Fidesztől: számukra Magyarország a Karmelitán és a hatvanpusztai birtokon belül van, az állam pedig a Vityát meg a haveri kört jelenti.
2022. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Hol mondtak olyat hogy tombol a jólét?


Én úgy emlékeztem, hogy migránsválság, járvány után háború közepette nem titkolták, hogy lesznek problémák.


Mindenhol vannak, amit most a libsik igyekeznek meglovagolni

2022. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
#4 Áhh dehogy mondott ilyet, annyira bírom hogy ilyenkor a sok fidesznyik emlékezete egyből szelektív lesz, a kényes dolgokra egyből nem emlékeznek.😅
2022. okt. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
4-es, én a helyedben elmennék valamilyen dokihoz, mert az emlékezeted csal, nem kicsit, nagyon!
2022. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
#4 Ugyan elvtárs, ilyenek csak a hanyatló Nyugaton vannak, nálunk dübörög a gazdaság, előre megyünk és 496ezer az átlagbér. Mi az, nem közölték a pártirodában?
2022. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Nincs jólét, de attól függetlenül ha ingyen van valami az vonzó...
2022. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fsms ***** válasza:
72%

A nagy tömegek számára nem volt korábban sem jólét az elmúlt 12 évben, csak az erős propaganda besöpörte a szőnyeg alá.


Persze ha a ner-s cimbikre vagy a kicsi családra gondolsz ott nem jólét, hanem luxus élet van.

2022. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

de legalább nem műtik át az óvodásokat

lol

2022. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!