Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mi a baj azzal...

Fideszesek, mi a baj azzal hogy az EU visszatartja a pénzeket és kijelentették hogy nincs jogállamiság nálunk?

Figyelt kérdés

Hiszen úgy is harcolni akartok Brüsszellel nem? Ha odaadnák a pénzt olyan könnyű lenne, így viszont lehet harcolni.

Tulajdonképpen akkor jót tett veletek az Unió nem? Hiszen lehet harcolni.



2022. okt. 7. 07:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem mintha szerintem nem kellene megbecsülni a tanárokat, de azért ez biztosan nem tartozik oda.

Viszont ennél pontosabban kellene definiálni a kritériumokat! Akkor főleg, ha erre hivatkozva hoznak különféle döntéseket!


"-Kisfiam, a tanár néni azt mondta, nem viselkedtél jól az iskolában!

-De anya, én nem csináltam semmit!

-Ne feleselj kisfiam! Büntetésből ma nem kapsz vacsorát."

2022. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi vagyok én, értelmező kéziszótár? Google a barátod!
2022. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
20 Nálunk minimum annyira vagy még jobban meg vannak ezek, mint nyugaton. Attól hogy ott erős a liberális propaganda, attól még nem lesznek szabadabbak meg függetlenebbek a dolgok.
2022. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

22, talán ezt mégsem a google-től kellene megkérdezni...

23, nem engem kell meggyőznöd

20, a bírák függetlensége alakul... 😄🤔

2022. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj vele! Mi hirdettünk szabadságharcot Brüsszellel szemben - végre SIKERÜLT!


Nem kell a mocskos pénzük! Mimegállunk a saját lábunkon!


Nincs szükség az EU-ra!!! Egyre jobban és boldogabban élünk, miért állítanánk meg a Kánánt?

2022. nov. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!